Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Krásný hotel i prostředí okolo.
Mají zde spoustu sportovních aktivit ,paintball lukostřelba ,lezecká stěna a mnoho dalšího.
Bohužel tyto zážitky totálně dokáže skazit obsluhující personál, který i přes polo prázdnou restauraci očividně nemá zájem se věnovat těm pár zákazníkům,kteří sem přijeli užít jsi víkendy nechat zde peníze .
Nejsem člověk který jsi stěžuje ale v tomto případě je toto jediná možnost jak poukázat na hrubé nedostatky tohoto moc hezkého resortu.
Bohužel je zde jasně vidět že personál se cítí být obtěžován hostem .

Datum pobytu: říjen 2020
2  Poděkujte uživateli lukas_kalvoda.
Adam Šťastný, Vlastník v zařízení Sporthotel Kácov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2020

Dobrý den, Lukáši, velice mě mrzí Vaše recenze. Bohužel je lživá. Ve všem jsme Vám vyšli vstříc, za místnost, která byla jen pro vás, jsem nepožadovala pronájem, dali jsme vám tam raut, nosili nápoje, což je velmi nadstandartní. Sami jste požadovali 30 minut tam nechodit a pak holky seřvete, že tam nepřišly? Vaše nemilé poznámky již od začátku vašeho pobytu jsme přehlíželi a dále se k vám chovali jako ke všem hostům vstřícně a pak se dočkáme takového to hodnocení. Ostatní klienti byli spokojeni a ohodnotili práci personálu skvělým dýškem. To že se muselo v 22h zavřít není naše rozhodnutí, ale ministra zdravotnictví. A v neposlední řadě jsme tolerovali váš vlastní alkohol a nealkoholické nápoje, což svědčí o tom, že jste tu moc peněz utratit nechtěli.., a to i přes zákaz konzumace vlastních nápojů v našem areálu! A také nemám opravdu ráda recenze na dálku, proč jste u snídaně či hned v daný okamžik mi to neřekli? Mohli jsme to vyřešit. Děkuji Vám za Váš čas s psaním recenze a věřím, že se zamyslíte a nebude dále škodit jiným podnikům špatnými a nekorektními recenzemi. Děkuji. S pozdravem Veronika Kopáčková manager hotelu

Recenzováno: 12. srpna 2019

krásný místo u Sázavy ...ideální pro uspořádání teambuildingu, sportovních soustředění, firemních akcí a výjezdních zasedání:-).Vyzkoušela jsem na vlastní kůži a chválím prostředí, možnost vyžití s velkým výběrem aktivit, spoustu prostoru a soukromí při ubytování ve srubu, usměvavý personál, který je schopný se dohodnout na čemkoliv, výborný jídlo i víno za přijatelný ceny..důkaz toho, když personál baví to co dělá ,odrazí se to i v kvalitě poskytovaných služeb a udělá to radost hlavně hostům

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Lucka_Gr.
Recenzováno: 9. června 2019

Najít ideální místo pro víkendovou rodinnou oslavu nebylo úplně jednoduché, ale Sporthotel Kácov nakonec předčil všechna očekávání. Zařízení v blízkosti Prahy, snadno dostupné autem, v krásném místě v kopcích na břehu Sázavy. Vybavení odpovídající názvu, tenisové-volejbalové kurty, fotbalové hřiště, v budově bowling, kulečníkový stůl, pingpong, sauna. Před hlavní budovou i venkovní bazén. Ubytování v hotelových pokojích po recentní rekonstrukci, lze využít i dřevěné sruby na louce 50 m od hotelu.V přízemí každého srubu je koupelna, prostor pro posezení, krb/kamna a v patře dvě samostatné ložnice. Všude vlastní sociální zařízení, i ve srubech. V hotelu dvě zasedací místnosti vhodné pro oslavy či firemní akce, pohodlná kapacita cca 70 lidí. Vynikající kuchyně, za zdůraznění a doporučení stojí pečená kachna s bramborovými noky a červeným zelím. Sportovní vyžití široké, kromě možností výše zmíněných míčových her je v nabídce i individuální zábava, především lukostřelba, střelba ze vzduchovky - vše s instruktáží i dozorem dětí, takže zcela bez problému bez dozoru rodičů. Personál neobyčejně přátelský, ochotný, od recepční, číšníků a servírek až po kuchaře, provozního a majitele. Splní jakékoliv přání. Za zmínku stojí i možnost zahrát si paintball na přírodním hřišti, které je součástí areálu hotelu.

Součástí hotelu je i právě rekonstruovaný komplex dřevěných chatek (á la pionýrský tábor v minulosti), což umožňuje ubytování i pro podobné akce jako jsou soustředění sportovních klubů apod.

Pro akce typu rodinné či firemní oslavy nebo semináře prostě ideální prostředí!

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli rtep1234.
Recenzováno: 3. června 2019 prostřednictvím mobilu

Vnitřní prostory hotelu i venkovní jsou velice fajn. Obsluha moc milá, kuchyně dobrá. Pokoje čisté, voňavé, s vlastní sprchou a wc. Velké + za možnosti sportovních aktivit jak v hotelu tak v jeho okolí.
Určitě se sem ještě vrátíme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Lucie T.
Recenzováno: 22. ledna 2019

V Kácově jsme byli za známými, co sjížděli vodu. Z obce to kousek je, ale dá se to v pohodě ujít.
Přespávali jsme ve srubu, který patří hotelu. Škoda, že jsme byli jenom dva, protože za celý srub je jednotná cena a bylo tam celkem 5 lůžek. Takže kdyby nás bylo víc, vyšlo by to cenově hodně dobře.
Srub byl perfektně vybaven - vlastní WC, sprcha a kuchyňský kout.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli CzechDreamer.