Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na 10 dni jsme se vydali do Recka fo tohoto hotelu. Pysni se 4*, v realu ale odpovida maximalne 3. Po prichodu na pokoj v 1 hodinu rano jsem myslel, ze nam daji aspon vodu na piti, po ceste autobusem z letiste, bohuzel jsem se mylil. Kazdopadne lide na recepci byli vzdy ochotni odpovedet na vse. Pokoj jsme meli vzdy uklizeny, jen jednou nam zapomneli dat prosteradla na prikryti:). Co me trochu mrzelo, ze bazeny se mohly vyuzivat az od 10 hodin a jen do 18. Co jsme ocenili byly pekne tobogany a bazen s morskou vodou. Plaz byla pro opravdu male deti kamenym vlnolamem, kde bylo ale malo mista, nicmene my jsme chodili k vedlejsimu hotelu Star Beach, kde byly krasne piscite plaze. Kazdy den ve Star Beach poradaji od 16 hodin penovou party. DJ ma sice hudbu hodne nahlas,
ale stoji to za to. Bohuzel se hotel profiluje pro ruske klienty, vsechny napisy jsou v rustine a pak az v rectine. Obecne zde byl celkem hluk, to pro to, ze sem jezdi hlavne rodiny s malymi detmi a je to opravdu velky hotel s komplexem nekolika budov. Jidlo bylo v celku dobre, bylo ho dost, jen bylo jednotvarne, temer bez obmeny. Kazdopadne jsme si to tu zde uzili:)

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 713andrejm.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná dovolená...děti maximálně spokojené se vším, já také:-)....Jen bych nakopala některé hosty i jejich potomky!Narvou si plné talíře jídla.. ...které jim po jednom soustu přestane chutnat...nechaji ho vyhodit a jdou nandavat znovu!Takovéhle lidi by měli platit alespoň 30 tisic ,aby si toho vážili....je fakt smutné, že jinde lidé umírají hlady...a tady ty sobci to nechají vyhodit.Jinak doporucuji tento hotel...vše perfektní:-)

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Betybeta.
Recenzováno: 21. července 2019

Letošní dovolená v tomto hotelu byla úžasná.Pokoje starší,ale dostačující,čas jsme v nich netrávili.Kuchyně výborná.Bazény,klouzačky,super moře,písčité vstupy...vše na jednom místě,pro děti ideální!!!Byli jsme větší skupina s dětmi a všichni spokojeni.Spíše rodinný hotel,klid nehledejte.Na recenze ostatních nedejte,pokud nejste zvyklí na super komfort.Vše plně dostačující.Uklizečky na každém rohu a personál na každém rohu,takže v rámci možností,vše ok.Jen bych zlepšila rodinné pokoje....rodinný pokoj znamená,cena o dost vyšší a místo přistýlky pro jedno dítě(oproti standart pokoji), palanda pro 2 děti,to bych zohlednila v ceně.Jelikož jsme nejeli dovolenou trávit na pokoji,přežíráním v hotelové restauraci či opíjením na allinclusive baru,tak za nás spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli lenkajarolimova.
Recenzováno: 4. července 2019

Rozhodně 5 hvězdiček. Je to super hotel, skvělé ubytovaní. Personál je taky skvělý a nápomocný. Nenudíte se , všude je super zábava a nejlepší je krásné prostředí a skvělý výhled na moře. Kdybych mohla, jezdím tam každý rok. ❤️❤️❤️

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Daniela B.
Recenzováno: 23. června 2019

Hotel je velmi pěkný a vhodný pro děti i dospělé. Mnoho animačních programů, denních i večerních. Písčitá pláž hned u hotelu a dva hezké bazény-jeden sladký, druhý slaný. Výborné jídlo! Bar hned u pláže a pro děti dětský klub, ve kterém si s nimi celý den hrají výborní animátoři a vymýšlí jim program. Vedle bazénu je amfiteátr, kde se hrají divadla a děti v nich mohou hrát také. Centrum města i příroda jsou opravdu kousíček od hotelu a všude se dá dojít pěšky. Hotel je zhruba 30 minut autobusem od letiště, což je opravdu kousek. Vedle hotelu je mnoho atrakcí a je možné si skočit Bungee jumping, nebo se projet na vodních skůtrech. Navíc je u něho mnoho tobogánů..Ja osobně se určitě vrátím! Toto místo jsem si zamilovala

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli zuzkahorakova123.