Tripadvisor
Hersonissos
Hledat
Recenzováno: 7. září 2019

Dovolená včetně ubytování a jídla byla v pořádku,ale v půlce dovolené zemřelo při jízdě na tobogánu šestilété dítě,kvůli laxnosti personálu.Nezaznamenali jsme ani druhý den zlepšení.Takže tam už opravdu ne.

Tip ohledně pokoje: Dobrý výhled
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jojo B.
Recenzováno: 2. září 2019

Eri beach super místo na Kretě, kousek od centra, obrovský resort se slaným bazénem a skluzavkami, bazen i s klasickou vodou, moře vstup jak z písčité pláže tak i s oblázkové, část i rozdělena pro děti, je zde i klidnější zátoka, kde jsou menší vlny, ve vedlejším resortu je placený aquapark, ale bazeny jsou zdarma k navštívení, je jich zde opravdu dost, je zde i několik jiných pláží, kde je ale nutno platit lehátko a deštník, v eri beach lehátka a deštník jsou ale zdarma a je jich odpravdu dost, na každého se dostane.
Pití je možné přes den hlavně na baru u slaného bazenu, vše zdarma.
Jídlo přes den se bohužel stále opakuje, málo co se změní. Limonády hodně ředěné, pivo není moc chutné, víno příšerné. Drinky jen za poplatek.
Mimo koupání je možnost tenisu, stolního tenisu, kulečníku nebo dalších stolních her, ve vedlejším hotelu Bungee jumping, pěnová party, vyjížďky po moři.
Pokoj starší, ale standartní s klimatizací,lednicí. Trezor za poplatek.
Uklid každý den, čisto.
Hodně rusky mluvících turistu.
Na dovolenou na Kretě rozhodně ale hotel doporučuji.

Poděkujte uživateli pecat2018.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na 10 dni jsme se vydali do Recka fo tohoto hotelu. Pysni se 4*, v realu ale odpovida maximalne 3. Po prichodu na pokoj v 1 hodinu rano jsem myslel, ze nam daji aspon vodu na piti, po ceste autobusem z letiste, bohuzel jsem se mylil. Kazdopadne lide na recepci byli vzdy ochotni odpovedet na vse. Pokoj jsme meli vzdy uklizeny, jen jednou nam zapomneli dat prosteradla na prikryti:). Co me trochu mrzelo, ze bazeny se mohly vyuzivat az od 10 hodin a jen do 18. Co jsme ocenili byly pekne tobogany a bazen s morskou vodou. Plaz byla pro opravdu male deti kamenym vlnolamem, kde bylo ale malo mista, nicmene my jsme chodili k vedlejsimu hotelu Star Beach, kde byly krasne piscite plaze. Kazdy den ve Star Beach poradaji od 16 hodin penovou party. DJ ma sice hudbu hodne nahlas,
ale stoji to za to. Bohuzel se hotel profiluje pro ruske klienty, vsechny napisy jsou v rustine a pak az v rectine. Obecne zde byl celkem hluk, to pro to, ze sem jezdi hlavne rodiny s malymi detmi a je to opravdu velky hotel s komplexem nekolika budov. Jidlo bylo v celku dobre, bylo ho dost, jen bylo jednotvarne, temer bez obmeny. Kazdopadne jsme si to tu zde uzili:)

Poděkujte uživateli 713andrejm.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná dovolená...děti maximálně spokojené se vším, já také:-)....Jen bych nakopala některé hosty i jejich potomky!Narvou si plné talíře jídla.. ...které jim po jednom soustu přestane chutnat...nechaji ho vyhodit a jdou nandavat znovu!Takovéhle lidi by měli platit alespoň 30 tisic ,aby si toho vážili....je fakt smutné, že jinde lidé umírají hlady...a tady ty sobci to nechají vyhodit.Jinak doporucuji tento hotel...vše perfektní:-)

Datum pobytu: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli Betybeta.
Recenzováno: 21. července 2019

Letošní dovolená v tomto hotelu byla úžasná.Pokoje starší,ale dostačující,čas jsme v nich netrávili.Kuchyně výborná.Bazény,klouzačky,super moře,písčité vstupy...vše na jednom místě,pro děti ideální!!!Byli jsme větší skupina s dětmi a všichni spokojeni.Spíše rodinný hotel,klid nehledejte.Na recenze ostatních nedejte,pokud nejste zvyklí na super komfort.Vše plně dostačující.Uklizečky na každém rohu a personál na každém rohu,takže v rámci možností,vše ok.Jen bych zlepšila rodinné pokoje....rodinný pokoj znamená,cena o dost vyšší a místo přistýlky pro jedno dítě(oproti standart pokoji), palanda pro 2 děti,to bych zohlednila v ceně.Jelikož jsme nejeli dovolenou trávit na pokoji,přežíráním v hotelové restauraci či opíjením na allinclusive baru,tak za nás spokojenost.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli lenkajarolimova.