Tripadvisor
Hersonissos
Hledat
Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Obrovský hotelový komplex. Pozitivně jsme hodnotili venkovní vyžití, prostorné bazény, vodní atrakce, dostatek lehatek.
Vnitřní vybavení hotelu bylo zastaralé, ale to jsme po upozornění prodejcem čekali. Stalo se nam, ze ze tři výtahu nefungoval jeden den žádný (meli jsme kocarek a bydleli ve 4. patře). Nakonec zprovoznili alespon jeden.
Co se tyče All Inclusive tak žádná sláva. Snídaně byly z nejlevnějších nahrazkovych potravin, k obědu menší vyber, k veceri o neco větší, ale nabídka víceméně kazdy den stejná. Chybělo nam hlavne ovoce (pouze melouny a grepy). Řecké speciality byly asi dvakrát za pobyt. Nádobí bylo obcas špinavé. Často se stávalo, ze na celou jidelnu (ca 500lidi?) fungovaly jen dva kavovary nebo automaty na pití. Nepříjemné bylo i to, ze během dne jsme si mohli sami natočit pouze vodu, na vse ostatní se stala fronta a s malým kelimkem, jsme ji mohli stát za chvíli znovu.
Pláž vedle hotelu s vlnolamem byla pro deti fajn. Po procházce na další pláže patřící k jiným hotelům jsme viděli pouze nepořádek doplněný zápachem (nejspíš z popelnic..nevim).
Meli jsme pujcene auto a navštívili místni akvárium. Stalo to za to, spousta mořských živočichů, pekne udělané, rozhodne bych ho doporučila. Taky vylet v nedalekých horách byl uzasny zážitek. Kreta se nam libila, ale do hotelu uz bych se navracela.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli market48.
Recenzováno: 8. září 2019

Čím začít..? Pokoj a jeho vybavení z 70. let minulého století, koupelna špinavá jak kdyby se nečistila rok, hluk z okolí kvůli netěsnícím dveřím na 'balkon' ze kterého byl výhled na kmen stromu a protější ubytovací zařízení vzdálené asi 7 metrů. Jejich "all inclusive" bylo tak ubohé a bídné, že mi bylo líto času stráveného v jídelně, bohužel jsem celý týden doufal v alespoň mírné zlepšení, které nepřišlo. Dokonce ani na žádost, že nejím cibuli, jestli by mi dali samotné rajčata, jsem byl opovrženě odmítnut. Když chcete jet na výlet, na který musíte, protože u hotelu pláž dostačjící není!!!, tak nepočítejte s žádnými lunchboxy, hotel prostě nedělá a dělat nebude. Při snídani bylo k pití na výběr z údajných džusů (pomeranč a grep) ovšem s tím to nemělo nic společného. Byl to ten nejlevnější sirup co se dá kde koupit a když i tohle došlo a požádal sem obsluhu aby pravděpodobně dolili sirup, tak mi řekli "closed, just coffe", avšak s kávou to bylo podobně jako s "džusy", instantní odporná zbarvená voda + velmi často nebyly ani hrnky do kterých by se to jejich "kafe" dalo natočit. Při večeři obsluha utírala stoly žlutými hadry a pak, aniž by si umyli ruce si šli brát přímo z rautových stolů rukama to co se jim zrovna zalíbilo. Večeře měli být do 21:00 ale od 20:30 nebylo dostupných 60% věcí. Docela mě vytočilo, že si právě kolem 20:30 upekli pizzu, ale ne pro hosty, nýbrž pro sebe a zase to jedli před hosty. Když se člověk chtěl osprchovat po večeři, tak bez šance, protože tlak vody byl ve stylu, že jsem byl rád když vyteklo pár kapek a ještě k tomu studených. Případně pokud byste si mysleli, že když máte all inclusive, tak dostanete drink v baru zadarmo, nepočítejte s tím, za míchané nápoje zaplatíte navíc minimálně 6€. Zakončuji tuhle recenzi tím, že opravdu NEJSEM náročný host, protože jsem byl vždy spokojen i ve 2* hotelech, ale tento "hotel" si nezaslouží ani 1*. Katastrofa jak přístup personálu tak ubytování tak i jídlo.

Tip ohledně pokoje: Nejezděte sem, opravdu budete zklamaní.
Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli PizzaHutBrno.
Recenzováno: 7. září 2019

Dovolená včetně ubytování a jídla byla v pořádku,ale v půlce dovolené zemřelo při jízdě na tobogánu šestilété dítě,kvůli laxnosti personálu.Nezaznamenali jsme ani druhý den zlepšení.Takže tam už opravdu ne.

Tip ohledně pokoje: Dobrý výhled
Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jojo B.
Recenzováno: 2. září 2019

Eri beach super místo na Kretě, kousek od centra, obrovský resort se slaným bazénem a skluzavkami, bazen i s klasickou vodou, moře vstup jak z písčité pláže tak i s oblázkové, část i rozdělena pro děti, je zde i klidnější zátoka, kde jsou menší vlny, ve vedlejším resortu je placený aquapark, ale bazeny jsou zdarma k navštívení, je jich zde opravdu dost, je zde i několik jiných pláží, kde je ale nutno platit lehátko a deštník, v eri beach lehátka a deštník jsou ale zdarma a je jich odpravdu dost, na každého se dostane.
Pití je možné přes den hlavně na baru u slaného bazenu, vše zdarma.
Jídlo přes den se bohužel stále opakuje, málo co se změní. Limonády hodně ředěné, pivo není moc chutné, víno příšerné. Drinky jen za poplatek.
Mimo koupání je možnost tenisu, stolního tenisu, kulečníku nebo dalších stolních her, ve vedlejším hotelu Bungee jumping, pěnová party, vyjížďky po moři.
Pokoj starší, ale standartní s klimatizací,lednicí. Trezor za poplatek.
Uklid každý den, čisto.
Hodně rusky mluvících turistu.
Na dovolenou na Kretě rozhodně ale hotel doporučuji.

Poděkujte uživateli pecat2018.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na 10 dni jsme se vydali do Recka fo tohoto hotelu. Pysni se 4*, v realu ale odpovida maximalne 3. Po prichodu na pokoj v 1 hodinu rano jsem myslel, ze nam daji aspon vodu na piti, po ceste autobusem z letiste, bohuzel jsem se mylil. Kazdopadne lide na recepci byli vzdy ochotni odpovedet na vse. Pokoj jsme meli vzdy uklizeny, jen jednou nam zapomneli dat prosteradla na prikryti:). Co me trochu mrzelo, ze bazeny se mohly vyuzivat az od 10 hodin a jen do 18. Co jsme ocenili byly pekne tobogany a bazen s morskou vodou. Plaz byla pro opravdu male deti kamenym vlnolamem, kde bylo ale malo mista, nicmene my jsme chodili k vedlejsimu hotelu Star Beach, kde byly krasne piscite plaze. Kazdy den ve Star Beach poradaji od 16 hodin penovou party. DJ ma sice hudbu hodne nahlas,
ale stoji to za to. Bohuzel se hotel profiluje pro ruske klienty, vsechny napisy jsou v rustine a pak az v rectine. Obecne zde byl celkem hluk, to pro to, ze sem jezdi hlavne rodiny s malymi detmi a je to opravdu velky hotel s komplexem nekolika budov. Jidlo bylo v celku dobre, bylo ho dost, jen bylo jednotvarne, temer bez obmeny. Kazdopadne jsme si to tu zde uzili:)

Poděkujte uživateli 713andrejm.