TripAdvisor
Hersonissos
Hledat
Recenzováno: 17. září 2018

Řecko jsme navštívili poprvé, ač už v září bylo hodně vysušené, tak musím říct, že jsem byla celkem spokojená. Bydleli jsme ve třetím patře a výtah jsme vůbec nepoužili. Schody jsme si vždy poctivě vyšlapali, aspoň jsme rozchodili tu přemíru jídla co tam byla. Pokoj byl standardní, úklid denní, osušky se měnily tuším co 2-3 den. Personál byl velmi přívětivý a usměvavý. Moře nás celkem zklamalo, protože byly velké vlny a na nás studené. Taky písek je tu tmavý, takže bylo tím pádem kalnější. Ale to je pouze náš pohled, možná někomu by to nevadilo. Jinak okolí kolem pláží, je úžasné. V tuto dobu nebyl problém si najít místo u bazénu, lehátek bylo dost. Za opravdu velké mínus dávám to, že veškeré nápoje jsou dělané z odsolené vody!! Tím myslím i čaj a kávu.To se prostě nedalo pít. Chodili jsme si kupovat balenou vodu do místního obchůdku. Proto nedávám plné hodnocení.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli lilithlosso.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Po pár měsících jsem zpátky a opět naprosto spokojený. Možná se budu opakovat, ale obsluha je prvotřídní, pokoj čistý a jídlo vynikající, pokaždé je z čeho vybírat.
Počasí je parádní, slunečno, moře teplé.

Datum pobytu: září 2018
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli martinsK8561ZS.
Recenzováno: 11. července 2018

Začnu největší slabinou hotelu a tou je samotné ubytování a jeho koordinace.Po nočním příjezdu jsme byly nepochopitelně ubytováni v pokoji pro velkou rodinu s tím.že se druhý den přestěhujeme do pokoje pro malou rodinu(měli jsme jedno 5leté dítě).Naprosto nepochopitelná věc!Měli jsme zbytečné starosti,protože bylo zbytečné se vybalovat,druhý den stěhování a celkově vzato kvůli organizační neschopnosti jsme přišli o celý den klidu a pohody.Navíc jsme druhý den museli být sami aktivní,aby došlo konečně k výměně a my se mohli ubytovat,vybalit a začít si užívat dovolenou.A to nás teprve čekal největší šok.Tentokrát jsme byly ubytováni v jedné s přilehlých budov a i přesto,že jsme byly očividně rozmrzelí z předchozího manévrování,inkasovali jsme pokoj přímo mezi dvěma partičkami mladých Belgičanů,kteří přes den spali a v noci a ráno courali ožralí po chodbách,hulákali a přebíhali kolem našeho pokoje z jednoho pokoje do druhého.Upozorňuji,že pokoje v přilehlé budově byly absolutně neodzvučené a dveře na chodbu byly z takového materiálu,že by byl slyšet spadnout na zem špendlík,natož dvě party uchlastaných teenagerů.Neskutečné!A to ani nemluvím o "přistýlce",která byla z kovového oprýskaného lůžka z nějakého sanatoria!!Po dvou probděných nocích jsem šel na recepci požadovat nový(již třetí)pokoj a díky ochotě recepční AGAPI,jsme tentokrát dostali krásný,klidný,odhlučněný pokoj v hlavní budově přímo nad hlavním vchodem.Nádherný výhled na moře,klidné spaní,paráda.Na čtyřhvězdičkový hotel je neuvěřitelné,jak rozlišné jsou podmínky v jednotlivých budovách a jak nesmyslná je ubytovací procedura,když strčí rodinu s pětiletým dítětem mezi bandu teenagerů,kteří si na Krétu evidentně přijeli užívat nočního života..Jinak ostatní služby hotelu v pohodě,jídla pro každého dost,neustálé doplňování,ochotný personál,pravidelný pokojový úklid,bazény taky v klidu,i když jsou menší než na fotkách a dětské bazény jsou v provozu až od 11.hodiny.My jsme pravidelně chodily do obrovského hotelového komplexu Star Beach,kde je za 10 eurový poplatek(2 lehátka+slunečník) k dispozici parádní dětský aquapark se spoustou skluzavek.Co se týče pojmu ALL INCLUSIVE,tady se musím pousmát.Platí se skoro za vše.Do 11.00 hodin a od 23.00 hodin platíte úplně za všechno,mezi tím si můžete sice dopřát neomezené množství piva a nealko nápojů,ale ty nápoje,včetně čisté vody jsou naprosto odporné.Kupovali jsme si vodu,Coca Colu a různé limonády ve městě,protože tohle se nedalo.Pivo jakžtakž,jak to bylo s ostatnímy alkoholickými nápoji nevíme,nevyužili jsme.Jinak se platí za WI-FI,platí se za uložení zavazadel při čekání na odlet platí se i za zvážení zavazadel,za hry u bazénu,prostě ALL se vším všudy..Obrovskou výhodou hotelu je poloha.Pokud se nějakým způsobem dostanete přes neuvěřitelně rušnou silnici,ocitnete se na nádherných plážích s nádherně čistým mořem,skalisky,pískem i oblázky,i se vyplatí přibalit šnorchl,protože pod vodou je spousta krásných různobarevných ryb.Šnorchloval jsem na různých místech každý den!Na rozdíl od třeba Tureckého Side si zde můžete vybrat pláž dle vlastního výběru.Škoda jen,že hotel nemá žádným způsobem označenou trasu k pláži.Jinak rodiny s dětmi upozorňuji,že svá dítka si budete muset přivázat k sobě,protože zde jezdí auta,motorky a čtyřkolky naprosto všude,po všech možných cestičkách,navíc nikým naprosto nekontrolovatelně a vzhledem k tomu,že na každém kroku je autopůjčovna,kde půjčí snad cokoliv komukoliv,jde kolikrát o zdraví.Přímo v nákupním centru,které se nachází asi 15 minut chůze od hotelu vedle vás po hlavní silnici jezdí někteří inteligenti a lovci žen naprosto závratnou rychlostí,jezdí po chodnících,zkrátka všude.Suma sumárum:pokud se dostanete do jedné z hlavních budov hotelu,nebo budete mít aspoň štěstí na sousedy a nebudete od ALL INCLUSIVE čekat opravdu ALL INCLUSIVE,můžete prožít nádhernou dovolenou na nádherných plážích,nebo v blízkých obchůdkách a tavernách,kterých je zde na stovky.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli RENÉ K.
Recenzováno: 14. května 2018 prostřednictvím mobilu

Po půl roce jsem zpět, je tady prostě fajn. Jezdím sem dvakrát ročně, na září 2018 už mám taky objednáno.
Personál, pokoje i jídlo naprosto v pořádku, do města pomalou chůzí cca. 15 minut. Pláže v dosahu 5-10 minut, stačí přejít cestu.

Datum pobytu: květen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
2  Poděkujte uživateli martinsK8561ZS.
Recenzováno: 29. září 2017

Skutečnost se hodně liší od fotografií.Celkově je hotel hodně opotřebovaný,nacpaný hosty k prasknutí,všude fronty,na talíře,hrnky,sklenky(většinou dojdou),jídlo,pití,WC,židli...stále někde stojíte.Je to kolos,všude kopce,schody,byli jsme s malým vnoučkem a s kočárkem to byla celkem zábava :(.Pokoje řecký standart,všechno tak troch ušmudlané,závěs v koupelně,WC se větrá na společnou chodbu.Celá naše rodina(5 lidí)onemocněla,průjem,zvracení,malý skončil na klinice.Spousta našich sousedů měla ty samé potíže,chodba odporně zapáchala.Pokoj vedle místnosti pro uklízečky byl asi bonus,od půl sedmé vším mlátily,ječely na sebe přes celou chodbu,na prosby o klid,že máme opravdu nemocné dítě nereagovaly.Zabrala až stížnost na recepci.V noci opět strašný hluk,hosté z barů a lidé co přijížděli...Blok K,přízemí byl hrůza.Jinak personál vcelku milí až na výjimky.Jídlo dobré,nápoje také,myslím že si vybere každý vše kazí již zmíněné čekání a nedostatek míst.Bazény celkem ano,dostatek lehátek.Na pláž asi 5 minut dost nechutným pochodem.V tomhle hotelu mně už nikdo neuvidí...

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli turbocz.