“PERFEKTNÍ”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Jedním slovem PERFEKTNÍ. Servis, jídlo i prostředí. Pouze pokud jste vegetarián atd. tak je nesmysl sem chodit. Pokud se touláte po Šumavě, tak určitě navštivte. Ceny sice nejsou nízké, ale plně odpovídají kvalitě, kterou U Štěpána nabízí. Domací chov, úprava i finální příprava nemá chybu. Zároveň vše jednoduché a chuťově vyvážené, plus mají perfektní výběr vín. 100% doporučuji, jen to nezkazit...Ať se daří

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli WindmanCoach.

Recenzováno: 8. prosince 2019

Restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy odjíždíme spokojení. Pokud jedete na steak jako my, vyplatí se investovat do dražšího masa, rozdíl je opravdu znatelný. Jídlo famózní, obsluha skvělá, prostředí příjemné. Není co vytknout, těšíme se na další návštěvu a držíme palce ať se daří.

1  Poděkujte uživateli MartinaRCZE.
Recenzováno: 29. listopadu 2019

Restauraci jsme navštívili dosud dvakrát a po každé jsme se výborně najedli. Velmi se nám líbilo okolí restaurace, kde se pěstovala domácí zelenina. Interiér taktéž nezklamal, restaurace působí velmi příjemně. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá. I přes to, že se zde vystřídá každý den (přinejmenším v letních měsících, kdy jsme restauraci navštívili) spousta zákazníků, dokáže si restaurace udržet velmi dobrý gastronomický standard. Budeme se těšit na další návštěvu.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli AndelkaF.
Recenzováno: 29. října 2019

Celkový dojem z hospody je víceméně pozitivní. Obsluha je velmi příjemná, za což mají veliký plus. Bohužel asi za ty ceny jsme čekali trochu něco víc.. Nebylo to špatné, ale už jsme měli i lepší.

Poděkujte uživateli RajLena.
Recenzováno: 15. října 2019

Velice příjemná restaurace v krásném prostředí. Jídlo výborné. Obsluha milá. Líčka i Ramp steak vynikající.

Poděkujte uživateli ivanapiskackova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Štěpána, si také prohlíželi

Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Už jste navštívili U Štěpána? Sdílejte své zkušenosti!