“Restaurace a hotel”

Lidový dům - Restaurace
Recenzováno: 12. října 2020

Výborná restaurace, jídlo, personál. Měli jsme zde i svatbu, naprosto ve všem nám vyšli vstříc. Velmi profesionální pístup. Málo kde se člověk setká s takovým přístupem.

Poděkujte uživateli DagmarMu.

Recenzováno: 19. září 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, zejména letní zahradní posezení. Kvalita jídla na vysoké úrovni, ceny jsou odpovídající. Je to sázka na jistotu. Rád sem zájezdu na oběd nebo večeři.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Vítězslav Š.
Recenzováno: 30. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Stavuji se sem pouze na obědy a vždy super. Menu je bohaté na výběr a z čerstvých surovin. Obsluha profi, příjemná. Tato restaurace si drží vysoký standart v jídle a jeho podání. Výborné je to, že zde člověk nenačichne jídlem z kuchyně ani při delším zdržení ... Spousta lidí toto neřeší, ale já si podle toho restaurace vybírám.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli mweissiew.
Recenzováno: 4. března 2020 prostřednictvím mobilu

Několikrát jsem se tu stavil na obědové menu. Jídlo bylo vždy moc dobré. Prostředí příjemné a čisté.

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Domaldino78.
Recenzováno: 8. února 2020 prostřednictvím mobilu

Milé překvapení. Dvanda řádně načepovaná. Burgery velké, dobře ochucené - měli jsme trhaný a Texas. Příloha nebyla jen do počtu, hranolky domácí, vše dochucené. Obsluha milá. Nemáme co vytknout.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli 277josefb.

Už jste navštívili Lidový dům - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!