Recenzováno: 19. září 2019 prostřednictvím mobilu

V tomhle hotelu už podruhé a opět spokojenost. Dostali jsme krásný, nový pokoj. Jídlo nám chutnal,ideální poloha hotelu, kousek od moře, nákupní možnosti také v blízkosti. A vzhledem k ceně nemůžou lidé čekat pětihvězdičkové služby. My nejsme nároční, ale byly jsme moc spokojení a pokud by byla možnost jeli bychom bez obav zase do stejného hotelu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Eva Š.
BLSH, Director de Relaciones con Clientes v zařízení Blue Sea Jandia Luz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2019

Dear Eva Š

We are pleased you had a nice stay and that we managed to meet your expectations. As you have pointed out, we offer a good standard of services and a great value for money. These aspects, along with our convenient location and our friendly staff make us a perfect option for holidays.

Thank you again for your visit and we are looking forward to seeing you again.

Recenzováno: 10. prosince 2018

Nejlepší pláže jsou skutečně kousek od hotelu. Navíc Morro Jable není žádný resort, ale městečko s veškerou infrastruktrou, pěknou promenádou s restauracemi. Potvrzuji charakterem vhodnost lokality i hotelu pro důchodce a rodiny s dětmi (je tam i hřiště). Pár mladých nás tam bylo taky, je to spíše pro odpočinkovou koupací dovolenou nicméně je tam možnost individuálních výletů (Playa Cofete, Pico de la Zarza dosupné i pěšky, pro sportovnější). Hotel spíše menší, klidný. Personál velmi ochotný, vyšli mi vstříc i s výměnou pokoje. Jídlo švédské stoly, výběr velký.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na jihu větší, ale balkon na rušnou silnici. Pokoje na severu s výhledem na bazén klidnější, ale menší a dál do jídelny :)
Datum pobytu: prosinec 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli ZuzanaW25.
Recenzováno: 8. dubna 2018

Vracím se letos do tohoto hotelu již po třetí a jsem velmi spokojená. Promenáda, nák.možnosti i pláž vše blízko, klidná lokalita, možnosti výletů.
V hotelu je klid, žádné anim. programy, žádná hlasitá hudba, vhodné pro relax dovolenou

Datum pobytu: květen 2017
2  Poděkujte uživateli Monika L.
RelaxiaLanzaplaya, Relaxia Team v zařízení Blue Sea Jandia Luz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. května 2018

Děkuji vám moc
Doufáme, že vás brzy uvidíme

Recenzováno: 11. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tam v září 2016 a za nás super. Pokoje čisté, jídlo výborné, personál milý. Výborná poloha, kousek od pláže. Byli jsme moc spokojeni. Doporučuji si půjčit auto a poznat ostrov. Jediná nevýhoda, že je to docela daleko od letiště, ale narozdíl od Corraleja na jihu ostrova míň fouká.

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Eva Š.
Relaxia L, Relaxia Team v zařízení Blue Sea Jandia Luz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. ledna 2018

Děkuji vám za vaše připomínky
Doufáme, že vás brzy uvidíme
Pozdravy

Recenzováno: 2. listopadu 2017

Krásný,čistý hotel.Personal a strava super,vše čisté a upravené.Není co bych vytknul,Bylo to tak super ze už máme objednáno na příští rok srpen 2018 znova do tohoto hotelu.Už se moc zase s rodinou těšíme

Datum pobytu: srpen 2017
4  Poděkujte uživateli Pavel P.
Relaxia L, Relaxia Team v zařízení Blue Sea Jandia Luz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. listopadu 2017

Děkujeme za vaše připomínky
Doufáme, že vás znovu uvidíme
Neváhejte a dejte nám vědět
S pozdravem,
tým Relaxia