9 lidí si prohlíží tento hotel
Booking.com
109 US$
Bezplatné zrušení do 20. 5. 21
Rezervujte nyní, zaplaťte po příjezdu
Expedia.com
Hotels.com112 US$
Priceline109 US$
Trip.com128 US$
Prohlédněte si všech 18 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Mohu jen doporučit. Útulné místo pro pohodovou dovolenou s dětmi i bez nich. Personál je přátelský, jídlo pestré. Bungalovy jsou nově zrekonstruované a čisté. Program pro hosty je každý den a je pestrý.

Datum pobytu: duben 2021
Poděkujte uživateli vbarcal.
Recenzováno: 31. ledna 2021

Jeden z mála hotelů, kam se chceme vrátit. Krásné prostředí, spousta zeleně. Apartmán byl kromě kuchyně po kompletní rekonstrukci. Vkusně vybavené, klimatizace ve všech místnostech. Personál příjemný a ochotný. Byli jsme nadšeni.

Datum pobytu: leden 2021
1  Poděkujte uživateli barcikv2021.
Recenzováno: 9. listopadu 2020 prostřednictvím mobilu

Ubytování jsme měli ve 2-ložnicových bungalovech. Naprostá spokojenost ve všech směrech od personálu,úklid, jídlo i prostředí. Chtěla bych i poděkovat animačnímu týmu. Doporučuji rodinám s dětmi více než samostatným párům. Určitě se zase vrátíme.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli veverkaPrague.
Alexis Santana, Director General v zařízení HD Parque Cristobal Tenerife, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2020

Dear Veverka,

Firstly, I would like to apologize for not being able to answer in your own language and thank you for having chosen our hotel for your holiday as well as taking the time to write a feedback about your stay. We highly appreciated your good comments.

Hope to see you soon!

Best regards,

Recenzováno: 2. listopadu 2020

Naše první zkušenost s ubytováním na Kanárských ostrovech byla opravdu skvělá! Na poslední chvíli jsme narazili na tento hotel, který vlastně není úplným typickým hotelem. Ubytování je v krásných bungalovech s veškerým vybavením. Tyto bungalovy jsou v jednom velkém resortu s bazény a kousek od moře. Byli jsme nadmíru spokojeni a doporučuji na 100 %, ať už pro rodiny s dětmi či páry.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli eliskahonzova.

Dear Eliskahonzova,

Firstly, I would like to apologize for not being able to answer in your own language and thank you for having chosen our hotel for your holiday.
Thanks to comments and evaluations like yours, we have managed for the 2nd consecutive year to become the Best Family Hotel in Spain according to the Traveller's Choice awards from Tripadvisor 2020

Best regards,

Recenzováno: 26. října 2020

Jsme velmi rádi, že jsme mohli strávit naši rodinnou dovolenou na tomto úžasném místě. Byla to naše první dovolená u moře (oceánu) s našimi malými dvojčaty. Doufáme, že se tam brzy vrátíme, příště snad bez masek a dalších opatření (covid).

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Roman K.

Dear Roman,

Firstly, I would like to apologize for not being able to answer in your own language.
We appreciate that you have chosen our hotel for your first family holidays. Also we are especially pleased with your comments about our hotel and really happy that you enjoyed it.

We hope to welcome you back to our hotel in a near future.

Best wishes,