Khlong Prao Beach
Č. 2 z 49 zařízení v kategorii aktivity – Ko Čang
Procházka

Pouze jsme procházeli....pláž čistá klidná ... Ubytování je.. také možné přímo na pláži v... přečíst další informace

Recenzováno: 9. května 2019
H1089BAandrea
Schwertberg, Rakousko
krásná pláž dlouhá kolem 4 km

Recenzováno: 3. dubna 2017
jantosgold
Kladno, Česká republika

Recenzováno: 9. května 2019 prostřednictvím mobilu

Pouze jsme procházeli....pláž čistá klidná ...
Ubytování je.. také možné přímo na pláži v chatkách.!!! Skromné čisté.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli H1089BAandrea.
Recenzováno: 3. dubna 2017

Pláž je vynikající na procházky a návštěvu některé z restaurací, které se táhnou kolem celé pláže. Úžasné palmy lemující pláž přidávají na neskutečnou krásu tohoto místa.

Datum zážitku: březen 2017
Poděkujte uživateli jantosgold.
Recenzováno: 18. února 2017

Velmi příjemná pláž s jemným pískem, je zde plytké moře a tak je vhodná i pro malé děti. Zajímavé je i spojení sladké a slané vody, vytéká zde místní říčka.

Datum zážitku: leden 2017
Poděkujte uživateli Roman K.
Recenzováno: 26. prosince 2016

Překrásná pláž, doporučuji projít celou. Na některých místech se člověk cítí, jako na obrázku. Úžasný bílý písek, ohlé palmy a houpačky. Ráááááj

Datum zážitku: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli Andrea Š.
Recenzováno: 3. března 2016

Nádherná poklidná pláž, čistá voda, málo lidí. Nachází se zde jen pár resortů a restaurací. Rozhodně doporučuji!

Datum zážitku: leden 2016
Poděkujte uživateli Markéta G.