Recenzováno: 5. března 2019

S přítelem jsme strávili 14 dnů v resortu Klong Prao a byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování v pokoji typu Deluxe Room hned u moře, čisto, balkon s výhledem na moře, dostatek místa. Snídaně bohaté, ačkoli byla hlavní sezóna, vždy jsme si měli kam sednout a jídlo nechybělo. Pláž udržovaná, moře krásné, až na občasné odpadky typu sklenice, plastové sáčky, petlahve :( Bazén perfektní. Vzhledem k velké kapacitě resortu nedostatek lehátek jak u moře, tak u bazénu. Dávali jsme ručníky na lehátka vždy cestou na snídani (okolo 7:30) a již byla téměř všechna lehátka obsazena. Nicméně celkový dojem ubytování pozitivní. Krásná udržovaná příroda, nádherné moře, dobrá restaurace, jen mořská strava nás v hotelové restauraci moc neoslnila - ve ,,městě" lepší.

Co se týká ostrova Koh Chang - nádherný ostrov s krásnými scenériemi, ještě tolik nepostižen turismem. Pouze nás mrzí vlažný vztah jak místních, tak turistů k přírodě. Podél silnic odpadky, v moři občas také. Co jsme však slyšeli, tak to je problém celého Thajska, potažmo celé jihovýchodní Asie. Doporučujeme půjčit skútr a projet ostrov a okolní pláže, vodopády, navštívit slony. Rovněž doporučujeme podniknout výlet, který nabízí hotel, na speedboat na okolní malé ostrůvky za šnorchlováním. V porovnání s Egyptem podmořský svět bídný, sem tam nějaká rybka, ale korály bezbarvé, jako bez života. Nicméně opuštěné pláže dechberoucí - alá Maledivy. Rozhodně stojí za to vidět.

Ostrov Koh Chang a zejména Klong Prao Resort doporučujeme, rádi se tam jednou vrátíme.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli hrubaandrea.
Recenzováno: 22. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Jedním slovem, nejlepší na ostrově. Není tady na V a SV ostrova hezčí pláž. Restaurace nejlepší na ostrově, služby neskutečné. Personál na jedničku. Pokoje trošku horší, ale tady na Thajsko jeto luxus. Měli jsme deluxe pokoj. Krásná laguna, večerní posezení. Ráda bych se sem vrátila. Dětem se odtud nechce. Pohádka.

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Markéta K.
somrudees2018, Guest Relations Manager v zařízení Klong Prao Resort Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. ledna 2019

Thank you so much for you reviews this is very means for us to know the feedback from our customer.

Recenzováno: 20. dubna 2016

Honosný název, ale skutečnost úplně jiná. Jedná se o staré bungalovy ke kterým je přistavěná koupelna.a WC. Po příjezdu jsem se chtěla s majitelem domluvit, že pobyt z původních 10 dnů zkrátíme na 3 dny, ale ten se tak rozčílil a dokonce nám řekl, že nám z dovolené udělá peklo. Museli jsme volat na Booking.com kde nám nakonec domluvili 5 nocí, které byly pro nás utrpení. To, že jsem si musela vynutit povlečení na postel a další o tom se již nechci ani zmiňovat.

Tip ohledně pokoje: Do koupelny a WC 1,5x1.5 m2 vedou 3 schody
Datum pobytu: březen 2016
Poděkujte uživateli Alexandra H.
Phasil D, Manager v zařízení Klong Prao Resort Koh Chang, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. dubna 2016

Thank you very much for stay with us and reviews

Datum pobytu: srpen 2020
Recenzováno: 29. března 2020 prostřednictvím mobilu