TripAdvisor
Günzburg
Hledat
LEGOLAND Deutschland
Pro děti super

Hledali jsme něco zábavného pro děti a narazila jsem na Legoland.Pročetla jsem si recenze a jeli... přečíst další informace

Recenzováno: 17. srpna 2019
luckazdar
Výborná zábava, frontám se ale nevyhnete

Druhý výlet do Legolandu se nám opět líbil, přidávám pár tipů, jak si návštěvu užít. 1) Pokud vám... přečíst další informace

Recenzováno: 24. července 2019
snekac
Pardubice, Česká republika

Recenzováno: 14. října 2018

Všem rodičům doporučuji! Byli jsme zde od rána (tj. příjezd cca 9:30 až do zavíračky, tj. 18:00 hod) a čas nám stačil tak tak, abychom všechno stihli vidět a navštívit.

1) Kupte parkovací lístek přes internet - ušetříte si čas při odjezdu
2) Kupte vstupenky přes internet - ušetříte peníze
3) V Legolandu otevírají cca v 9:45, určitě buďte na místě v tento čas, přivítá vás zahajovací rituálek :-)
4) Po otevření se vrhněte na ty atrakce, které jsou postupem času během dne dost plné (jedete-li v pátek, sobotu nebo neděli). Jedná se o horské dráhy a různé kolotočové záležitosti.
5) Na konec si nechte miniatury, kde určitě místo bude, děti okupují hlavně zmíněné atrakce, kolotoče a podobně.
6) Nevynechte 4D kino! Nádhera, 15 minut film o příběhu LOGO. Efekty, prská voda, fouká :-))
7) Výborné zázemí na WC, vč. ubrousků, plínek a vše na TOP hygienické úrovni.
8) Jídlo výborné, ceny za porci okolo 7 EUR, porce jsou fakt velké a samozřejmě i dětská menu, lazaně, špagety, pizza.
9) Hlavní fronty začaly v čase 12-15 hod, to se kolikrát čekalo i 30-40 minut (např. u lodiček na vodopády, ale stojí to za to)
10) Vybavte se pitím, bude ho třeba, děti létají od atrakce po atrakci :-)
11) Nechte děti pořádně vylítat před odjezdem. V Legolandu jsou krásná velká hřiště, prolejzky a podobně pro všechny věkové kategorie. Velmi bezpečné a propracované.
12) Nenechte si ujít podmořský svět. Je zde i velký nad-hlavou-tunel, kde se děti opravdu nestačily divit
13) Před každou atrakcí je tabule, na které je napsáno, jak velké/staré dítě může na atrakci jít buď samo, nebo s rodičem, nebo vůbec (je moc malé) :-) Ale většinou se dalo dohodnout a v doprovodu dospěláka pustili v podstatě všude.
14) Obchody a "stan" - v obchodech jsou ceny podobné jako v ČR, ale ve velkém stanu vedle 4D kina mají super slevy a výprodeje.
15) Nenechte se odradit frontami u vláčku, který projíždí Legolandem. Jezdí dva krátce za sebou, takže se určite do pár minut do vláčku dostanete.
16) U některých atrakcí (piráti, vodopád) dejte dětem pláštěnky nebo vemte náhradní triko/mikinu.
17) V celém areálu je free-wifi pro sdílení fotek s rodinkou a přáteli :-)

Užijte si to!

Datum zážitku: říjen 2018
13  Poděkujte uživateli tom_jL936MZ.
Recenzováno: 24. září 2018 prostřednictvím mobilu

Super zážitek pro všechny fandy i nefandy lega, zábavních atrakcí a kostiček všeho druhu.
Byly jsme s přítelkyní, spaní v kempu ve stanu. Cena cca 120 euro komplet. Pro rodiče s dětmi doporučujeme balíčky, které vycházejí mnohem levněji a jsou na dva dny. S dětmi je jeden den rozhodně málo!
Nejen samotný park, ale i vesnička s ubytováním stojí za to, pro každé dítě splněný sen kde spát :) (pro rodiče hluboká díra do peněženky :D, ale o tom to přece není...).
Fronty u atrakcí záleží samozřejmě na tom, jestli jsou zde prázdniny, víkend nebo všední den. Určitě volte dny, kdy tady mají školu, fronty jsou mnohem menší a čekat někde hodinu kvůli 2 min.ne každý ocení.

Datum zážitku: září 2018
1  Poděkujte uživateli Petr P.
Recenzováno: 17. září 2018

Krásně strávený den v parku plném zábavy i pro dospělé. Naše doporučení - objednat si vstup se slevou přes internetové stránky parku( jsou i v češtině),jen riskujete počasí. Je dobré využít dva dny, druhý den s ubytováním máte vstup zdarma. My byli jeden den a i tak jsme přespali v kempu poblíž parku. Nejezděte o prázdninách a ani o
víkendech ! Využijte všední dny a naše svátky. Jinak si vystojíte velké fronty a moc atrakcí tak nestihnete. My byli v úterý v červnu a lidí i tak bylo dost. V parkuje dobré zázemí - kiosky, pítka, wc, posezení. Rodinám tento zážitek doporučujeme.

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli Mmm M.
Recenzováno: 29. srpna 2018

Doporučuji návštěvu ve dny státních svátků v červenci. V Německu ještě nejsou prázdniny a tak byl park, zejména dopoledne, poloprázdný.
Ve srovnání třeba s Gardalandem méně atraktivní atrakce, ale na druhou stranu pro nás s 3,5 letým dítětem jich je mnohem víc, na které může.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli Vladimirontheroad.
Recenzováno: 21. července 2018

Do Legolandu jsme vyrazili s ani ne dvouletou dcerou. Trochu jsme se obávali, co v parku budeme celý den dělat, když dcera může jen na pár atrakcí, ale musím říct, že 1 den byl nakonec málo! Určitě doporučuji park navštívit mimo prázdniny v Bavorsku a nejlépe ve všední den. Fronty nebyly tak veliké a daly se zvládnout i s takto malým dítětem. Vstupenky je nejlepší koupit předem přes internet i spolu s parkováním. Vyhnete se tak další frontě na vstupenky. Kočárek jsme měli vlastní, u atrakcí jsou parkovací prostory, kde je možné ho nechat. My jsme pro jistotu kočár poutali k zábradlí zámkem na kolo a malou tašku s doklady brali na atrakce, ale viditelně jsme byli jediní, kdo to řešili. Bohužel jsme asi z ČR trochu nedůvěřivý. Vyžití pro děti je velké, skvělé je tu Duplo hřiště a na záchod jsou perfektní přebalovací pulty. V Duplo oblasti je i Hipp obchod. Atrakce pro nejmenší jsou od 80 cm a výška je opravdu pečlivě kontrolována, což je pro bezpečnost opravdu dobře. Atrakcí pro takto malé děti je zde opravdu jen pár, ale dítě se zde zabaví i jinak (hřiště, vláčky, spousta Lego postaviček apod.) Vzhlem k tomu, že fronty opravdu nebyly velké, zvládli jsme se s přítelem několikrát vystřídat i na velkých atrakcích. Jídlo je zde, jako v každém zábavním parku, dost drahé.

Datum zážitku: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli katka_zajickova.