Legoland Deutschland Resort
Den plný zábavy

Recenzováno: 29. srpna 2018
CuveeVladimir
Prague
Skvela zabava, trochu delsi cekani na atrakce, zavrene fast foody

Doporucuji navstevu s detmi od 5 let, deti pod 1 metr vysky maji ruzne omezeny vstup a celkove si... přečíst další informace

Recenzováno: 9. května 2018
Karel S

Recenzováno: 14. října 2018

Všem rodičům doporučuji! Byli jsme zde od rána (tj. příjezd cca 9:30 až do zavíračky, tj. 18:00 hod) a čas nám stačil tak tak, abychom všechno stihli vidět a navštívit.

1) Kupte parkovací lístek přes internet - ušetříte si čas při odjezdu
2) Kupte vstupenky přes internet - ušetříte peníze
3) V Legolandu otevírají cca v 9:45, určitě buďte na místě v tento čas, přivítá vás zahajovací rituálek :-)
4) Po otevření se vrhněte na ty atrakce, které jsou postupem času během dne dost plné (jedete-li v pátek, sobotu nebo neděli). Jedná se o horské dráhy a různé kolotočové záležitosti.
5) Na konec si nechte miniatury, kde určitě místo bude, děti okupují hlavně zmíněné atrakce, kolotoče a podobně.
6) Nevynechte 4D kino! Nádhera, 15 minut film o příběhu LOGO. Efekty, prská voda, fouká :-))
7) Výborné zázemí na WC, vč. ubrousků, plínek a vše na TOP hygienické úrovni.
8) Jídlo výborné, ceny za porci okolo 7 EUR, porce jsou fakt velké a samozřejmě i dětská menu, lazaně, špagety, pizza.
9) Hlavní fronty začaly v čase 12-15 hod, to se kolikrát čekalo i 30-40 minut (např. u lodiček na vodopády, ale stojí to za to)
10) Vybavte se pitím, bude ho třeba, děti létají od atrakce po atrakci :-)
11) Nechte děti pořádně vylítat před odjezdem. V Legolandu jsou krásná velká hřiště, prolejzky a podobně pro všechny věkové kategorie. Velmi bezpečné a propracované.
12) Nenechte si ujít podmořský svět. Je zde i velký nad-hlavou-tunel, kde se děti opravdu nestačily divit
13) Před každou atrakcí je tabule, na které je napsáno, jak velké/staré dítě může na atrakci jít buď samo, nebo s rodičem, nebo vůbec (je moc malé) :-) Ale většinou se dalo dohodnout a v doprovodu dospěláka pustili v podstatě všude.
14) Obchody a "stan" - v obchodech jsou ceny podobné jako v ČR, ale ve velkém stanu vedle 4D kina mají super slevy a výprodeje.
15) Nenechte se odradit frontami u vláčku, který projíždí Legolandem. Jezdí dva krátce za sebou, takže se určite do pár minut do vláčku dostanete.
16) U některých atrakcí (piráti, vodopád) dejte dětem pláštěnky nebo vemte náhradní triko/mikinu.
17) V celém areálu je free-wifi pro sdílení fotek s rodinkou a přáteli :-)

Užijte si to!

Datum zážitku: říjen 2018
7  Poděkujte uživateli tom_jL936MZ.
Recenzováno: 24. září 2018 prostřednictvím mobilu

Super zážitek pro všechny fandy i nefandy lega, zábavních atrakcí a kostiček všeho druhu.
Byly jsme s přítelkyní, spaní v kempu ve stanu. Cena cca 120 euro komplet. Pro rodiče s dětmi doporučujeme balíčky, které vycházejí mnohem levněji a jsou na dva dny. S dětmi je jeden den rozhodně málo!
Nejen samotný park, ale i vesnička s ubytováním stojí za to, pro každé dítě splněný sen kde spát :) (pro rodiče hluboká díra do peněženky :D, ale o tom to přece není...).
Fronty u atrakcí záleží samozřejmě na tom, jestli jsou zde prázdniny, víkend nebo všední den. Určitě volte dny, kdy tady mají školu, fronty jsou mnohem menší a čekat někde hodinu kvůli 2 min.ne každý ocení.

Datum zážitku: září 2018
1  Poděkujte uživateli Petr P.
Recenzováno: 17. září 2018

Krásně strávený den v parku plném zábavy i pro dospělé. Naše doporučení - objednat si vstup se slevou přes internetové stránky parku( jsou i v češtině),jen riskujete počasí. Je dobré využít dva dny, druhý den s ubytováním máte vstup zdarma. My byli jeden den a i tak jsme přespali v kempu poblíž parku. Nejezděte o prázdninách a ani o
víkendech ! Využijte všední dny a naše svátky. Jinak si vystojíte velké fronty a moc atrakcí tak nestihnete. My byli v úterý v červnu a lidí i tak bylo dost. V parkuje dobré zázemí - kiosky, pítka, wc, posezení. Rodinám tento zážitek doporučujeme.

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli MarcelaSejvlova.
Recenzováno: 29. srpna 2018

Doporučuji návštěvu ve dny státních svátků v červenci. V Německu ještě nejsou prázdniny a tak byl park, zejména dopoledne, poloprázdný.
Ve srovnání třeba s Gardalandem méně atraktivní atrakce, ale na druhou stranu pro nás s 3,5 letým dítětem jich je mnohem víc, na které může.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli CuveeVladimir.
Recenzováno: 21. července 2018

Do Legolandu jsme vyrazili s ani ne dvouletou dcerou. Trochu jsme se obávali, co v parku budeme celý den dělat, když dcera může jen na pár atrakcí, ale musím říct, že 1 den byl nakonec málo! Určitě doporučuji park navštívit mimo prázdniny v Bavorsku a nejlépe ve všední den. Fronty nebyly tak veliké a daly se zvládnout i s takto malým dítětem. Vstupenky je nejlepší koupit předem přes internet i spolu s parkováním. Vyhnete se tak další frontě na vstupenky. Kočárek jsme měli vlastní, u atrakcí jsou parkovací prostory, kde je možné ho nechat. My jsme pro jistotu kočár poutali k zábradlí zámkem na kolo a malou tašku s doklady brali na atrakce, ale viditelně jsme byli jediní, kdo to řešili. Bohužel jsme asi z ČR trochu nedůvěřivý. Vyžití pro děti je velké, skvělé je tu Duplo hřiště a na záchod jsou perfektní přebalovací pulty. V Duplo oblasti je i Hipp obchod. Atrakce pro nejmenší jsou od 80 cm a výška je opravdu pečlivě kontrolována, což je pro bezpečnost opravdu dobře. Atrakcí pro takto malé děti je zde opravdu jen pár, ale dítě se zde zabaví i jinak (hřiště, vláčky, spousta Lego postaviček apod.) Vzhlem k tomu, že fronty opravdu nebyly velké, zvládli jsme se s přítelem několikrát vystřídat i na velkých atrakcích. Jídlo je zde, jako v každém zábavním parku, dost drahé.

Datum zážitku: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli katka_zajickova.