Recenzováno: 31. srpna 2019

Četla jsem mnoho recenzí na tento hotel než jsem se zde vydala. Část kladná, část záporná. Fotky docela klamou, hlavně když zde ukáží jen jednu stránku hotelu. Každý Vám, říká, že dáte 20 euro po příjezdu a dostanete krásný pokoj s krásným výhledem. My to tak udělali, sice jsme přiletěli v noci, ale tak zkusíte to. Když jsme se posléze dozvěděli, od delegátky, že v noci tam jsou jen strážní a ne recepční, tak nás to docela zarazilo. Tak alespoň chlapci měli do kapsy. Po příchodu na pokoj jsme si řekli fajn, není to nejhorší, lednice která ovšem pořádně nemrazí, postel která se vám věčně rozjíždí. Vše se dá přežít a jsou to drobnosti. Po Příchodu do koupelny vidíte velké zrcadlo úzkou vanu... V pohodě tam netravite tolik času, ale když jsi večer jdete umýt zuby a kolem ruky vám chodí mravenci tak to už je dost. Ještě jsem se nezmínila o výhledu. Očekáváte výhled na moře či aspoň z části nějaký pěkný výhled. Když jsme přišli na balkón a uviděli jsme nejrušnější ulici tady měli jsme dost.. V noci tedy hlavně o víkendu hluk který slyšíte poměrně dobře i v pátém patře. Při prosbě o výměnu pokoje s výhledem na moře nám bylo řečeno, že se doplácí za každou noc 20 euro, a tím že volný pokoj nemají, tak budeme muset zůstat v tom kde jsme. Co se týče personálu byl velmi příjemný. Jídlo většinou stejné, ale dokázal si člověk vybrat. Nejspíše po této zkušenosti se tady již nevratíme.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Majki0016.
Recenzováno: 13. srpna 2019

Tento hotel je skvělý :)

Naše letadlo mělo zpoždění hodinu, ale to nám vůbec nevadilo, jelikož jsme přijeli na hotel asi v 10 hod a pokoje pro nás nebyly připravené (check-in je možný až okolo 14 hod). Mile nás překvapila paní recepční, která byla ze Slovenska. Kufry nám nechala v jejich kanceláři, jelikož v místnosti, kde se kufry odkládají pro ty, kteří jedou pryč, tak aby se nám nepomíchalo (super věc!) a poslala nám do restaurace na snídani. Poté nám poslala na pláž, jelikož jsme ještě čekali.

JÍDLO - jídlo za mě super. Bohužel se ale nezavděčí všem. Snídaně bohatá - ovoce, pečivo (je možné si opéct i toust), kávy a limonád taktéž. Oběd - občas byly jejich speciality (paella, smažená krabí klepítka, apod.) Snad každý den byly na výběr těstoviny, omáčky, maso, hranolky, brambory, saláty, dezerty, ovoce. K večeři byly obvykle skoro to samé jako na oběd, ale zase v jiném podání. A byly i 2 polévky, k obědu jen 1. 2x do týdne se podávají i masa na grilu. Pokud dojíte okamžitě Vám berou špinavý talíř. K večeři podávají i zmrzliny.

UBYTOVÁNÍ - bydleli jsme v hotelu Caribe (druhá část hotelu). Po předchozích zkušenostech s vedlejšími budovami hotelů jsem měla strach. Ale pokoj byl hezký, uklizený, balkon byl přes celý pokoj. Koupelna čistá, cestovní balení šamponů a sprchových gelů bylo součástí každodenního úklidu. Výhled jsme sice neměli na moře, ale na druhou stranu, na ''vykřičenou ulici'', plnou barů, hospod, restaurací, obchodů apod. První den to bylo šílený, řev na všechny strany, ale další dny byl klid. Horší to měli ti, kteří měli okna na moře a pod sebou přímo promenádu.

HOTEL - hotel krásný, přesně tak, jak vypadají fotky. Bar byl také super, výhled s terasy totéž. Zaměstnanci hotelu jsou všichni super, snaží se porozumět, umí i pár slov česky, pokud ukážete, že umíte aspoň trochu španělsky, tak je to hrozně potěší.

OKOLÍ - V okolí je plno barů, restaurací (budou vás lákat dovnitř a neprojdete okolo jedné, aniž by vás odchytli a lákali). Na promenádě se pohybuje docela dost ''policajtů'' (Guardia Civil) a uklidňují rozbořenou anglickou a německou mládež. Moře čisté. Kousek dál od hotelu je možné si půjčit šlapadlo a nebo si zaplatit vodní sporty (skútr, banány za loď apod.).

Doporučuji si koupit u CK výlet do Noční Palma de Mallorca - je to nádhera. Aquarium v Palmě také, víc jsme bohužel nestihly.

Nicméně tenhle hotel je vážně super. Určitě se tam chci vrátit. Nebojte se negativních recenzí, bylo tam hodně rodin i s dětmi a nikdo nevypadal, že by ten hluk byl tak otřesný.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Terezka S.
Recenzováno: 31. července 2019

Měli jsme standardní pokoj s výhledem do ulice ve 2. patře (pokoje s výhledem na moře byly vyprodané) a mohu vyvrátit recenze o nesnesitelném hluku z ulice. Ano, večer po 22:00 nějaký hluk z ulice slyšíte, avšak i s otevřeným balkónem se v klidu spát dá, hluk asi na stejné úrovni jako v panelovém domě na sídlišti. Pokud zavřete balkón a pustíce si klimatizaci, nemáte šanci cokoliv slyšet. Jídlo, sice menší výběr ale výborné. Pokoje byly každý den dopoledne/odpoledne uklizeny.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Premek S.
Recenzováno: 5. července 2019

Hotel je uprostřed velice hlučné ulice, kterou využívají zjm. angličtí teenageři k celonočním opileckým radovánkám. Obrovský hluk a nepořádek na pláži i v okolí hotelu. Celou noc obtěžují svým bezohledným chováním, ráno je pláž plná válejících se opilců, rozbitých lahví od alkoholu, použitých prezervativů apod. Pokud se chcete aspoň jednu noc vyspat, rozhodně zvolte jinou část města. Hotel průměrný, v rámci all inclusive malá nabídka nápojů, placený alkohol, espresso... je za 1/2 ceny. Dopolední snack pouze sušenky, odpolední snack pár kousků hamburgerů v housce. Žádná zmrzlina ani ovoce, to vše je jen při hlavních chodech. Téměř všechny nápoje podávány v plastu. Personál byl milý a ochotný, pokud si ztěžujete na hluk, s úsměvem odpoví " It is Magaluf". Na pláž vedou špinavé schody, které byly stejně špinavé po celý týden. Bar na pláži není. Slunečník + 2 lehátka 15 Euro/ den. Moře čisté, postupný vstup.

Tip ohledně pokoje: vyberte si jinou část města
Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli 13 255.
Recenzováno: 26. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel je celkem ucházející. Stěny jsou trochu papírové takže když máte smůlu na hlucnejsi anglickou particku tak to může být problém. Snídaně velmi dobré. Večeře už slabší s malým výběrem. Vzhledem k tomu že jsem zde byl mimo sezónu tak ruch z okolních barů nebyl tak velký ale v létě to musí být peklo. Nedoporučuji rodinám s dětmi. Okolní bary a kluby hladce předčí el Arenal o kterém jsem si myslel že je to nejrusnejsi resort. Proti lokaci tohoto hotelu je Arenal klidná samota. Personál je ochotný a fajn. Hotel čistý.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli hhhkulhanek.