Cuevas del Drach
Č. 1 z 8 zařízení v kategorii aktivity – Porto Cristo
Romantika jak blázen

Jeskyně jsou naprosto nádherné a rozlehlé. Prohlídka je zakončena koncertem s živými hudebníky na... přečíst další informace

Recenzováno: 14. srpna 2019
Elyey2018
Praha, Česká republika
Návštěva jeskyně hned po otevření

Pěkná jeskyně, byli jsme na návštěvě v 10 hodin. Hned na východě v 11. bylo minimálně dvakrát víc... přečíst další informace

Recenzováno: 2. července 2019
kristinaz378

Recenzováno: 26. října 2019 prostřednictvím mobilu

Zajímavá prohlídka soustavy jeskyní, prezentace a ukázka akustiky v jeskyni je dechberoucí . Doporučuji.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli 457josefk.
Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Pekna prohlidka. Ovsem nejvetsi kouzlo dodal koncert zive hudby a projizdka lodi:)
Sednete si do leve spodni casti tribuny, budete mit lepsi vyhled a rychleji se dostanete k lodickam.

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli jakubb577.
mallorca58, Director General v zařízení Cuevas del Drach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. října 2019

Thank you very much for your comments and your good rating. It is a pleasure for us to know the visit was of your liking. If you want to visit us again, remember to get tickets at our homepage, you will benefit from a little discount, avoiding waiting times and queues at the ticket office.

Recenzováno: 19. září 2019

Oblast je zajímavé městečko s přístavem, obchody a malou pláží. Městečko je velice pěkné. Zážitek z jeskyně je kouzelný. Obrovská krápníková jeskyně s největším podzemním jezerem na světě je opravdový unikát. Plující osvětlené lidičky s komorní hudební produkcí se tam skvěle hodí. Krásné, doporučuji. Vstupné 16 EUR určitě za to stojí. Vypravte se tam soukromě, např. autobus ze Sillotu stojí 2 EUR a výlet vás vyjde na méně než poloviční cenu oproti výletu od CK.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli cestovatelkaJa.
mallorca58, Director General v zařízení Cuevas del Drach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2019

Thank you very much for your nice comments and your good rating. Would you want an entry fee cheaper than 16€, don't forget to purchase tickets at our website.

Recenzováno: 4. září 2019

Úžasné krápníkové jeskyně, podobné našim v Moravském krasu. Tyto jsou přístupné bez průvodce, je dobré si zajistit včas vstupenku neboť je zde opravdu hodně návštěvníků. Pokud máte objednáno přes delegáta z hotelu, je to bez problému. V půlce prohlídky vás čeká překvapení v podobě malého koncertu na podzemním jezírku. Paráda. Zážitek ruší pouze někteří neukáznění návštěvníci svými mobily, které mají být po dobu koncertu vypnuty.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli maja652019.
mallorca58, Director General v zařízení Cuevas del Drach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. září 2019

We appreciate your comments very much. Our staff suggest to hide phones and cameras during the concert, our apologies if any visitor didn't meet the standards. Would you want to visit us again, don't forget to take a look at our website, you will get a little discount purchasing tickets form there.

Recenzováno: 1. září 2019

Prohlídku jsme měli zakoupenou přes delegáta. Organizace super. Jeli jsme z Cala San Vincente, po cestě jsme se stavili ještě pro pár Poláku v Alcúdii. Zastavili jsme se i Montuiri ve výrobně perel, potom přes Manacor do Portocrista do jeskyně. Prohlídku jsme měli na 12:00. Dojeli jsme na místo...Všude kolony lidí, parkoviště narvané auty a autobusy. Ve 12 hodin nás vpustili dovnitř. Davy se začaly valit. Chápu, je to turistická atrakce, ale...jeskyně byla krásná, útvary pěkně nasvícené, v jezírkách úplně čistá voda. Na konci jsme se všichni usadili na lavičky, abychom si užili koncert. Připluly 3 osvíceně loďky - na jedné z nich byli hudebníci. Koncert byl pěkný, na můj vkus jsem čekala hudbu trochu hlasitější, možná nějakou světelnou show?...Po skončení koncertu se všichni vrhli na možnost projet se loďkou. Viděli jsme, že nemáme šanci se tem dostat - a ani nám to nevadilo, protože se nasedne pod lavičkami a loďka vás sveze pár metrů po vodě k východu, ke kterému dojdete i pěšky :D Kdybych jela sama, určitě budu volit vstup buď brzy ráno nebo poslední vstup odpoledne.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli mishah69.
mallorca58, Director General v zařízení Cuevas del Drach, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. září 2019

Thank you very much for your comments. Would you want to come at your own, we recommend to get tickets in advance at our website, as you will avoid waiting times and queues at the ticket office. You will also get a little discount purchasing tickets from there.