Jedním slovem větrno

Recenzováno: 11. srpna 2019
diblik13
Plzeň, Česká republika

Recenzováno: 30. prosince 2019

Námi navštívená Socha Svobody a Ellis Island byla velice větrná. Samotná Socha Svobody je v porovnáním s New Yorskými mrakodrapy velice malinká... Byly jsme pouze u podstavce - nahoru do sochy se dostat je husarský kousek a zamluvení vstupenek je tak na rok dopředu. Socha je zajímavá svých "vnitřkem" který je dutý. Pohledy na Manhattan však stojí za to.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli martinakilianova.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Okruzni jizda lodi: Battery Park - Liberty & Ellis Islands - Liberty State Park. Na Liberty island je moznost bezplatneho audio pruvodce. Na Ellis island jsou 30min. prednasky pruvodcem.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli diblik13.
Recenzováno: 13. června 2019

Určitě při návštěvě NYC nutno navštívit. Loď je dost přeplněna, ale stojí to za to- dojet až přímo na ostrov a obejít sochu. Přeplněno lidmi, ale pěkný snímek se dá pořídit i tak.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Markéta K.
Recenzováno: 22. května 2019

Koupily jsme si lístky na plavbu lodí na 3 hodiny kolem celého Manhattnu, včetně Sochy Svobody.První část byla velmi zajímavá, od Sochy Svobody jsme byli doslova kousek, projížděli jsme kolem nejižnějšího cípu pevniny - South street seaport, dále pod Brooklynským mostem kolem OSN až ke stadionu Yankee a dále už k vidění nebylo nic zajímavého, takže tak 3/4 cesty bylo na něco koukat. Navíc hrozně upovídaný průvodce, který se smál vlastním vtipům :). Vyšlo nám slunečné počasí, takže to bylo fajn.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli 11sokol.
Recenzováno: 19. února 2019

Prostě socha od které se očekává, že je socha. je na super místě s výhledem na Manhattan. Pro majitele NY pass nutnost. Pro ty co jej nemají si prostě koupí jízdenku. Očekávejte bezpečnostní kontroly ala aerolinky a pak výlet trajektem. Nečekejte nic než prostě sochu.. a bude to super!

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli petrn833.