Recenzováno: 1. března 2018

Jen navazu na pani Evu z Prahy.KLADY-dovolena super,malo lidi,dobre jidlo,perzonal vstricnej.....ZAPORY-prepravni spolecnost TRAVEL strasny,11 hodin na jednom mistecku,nesmite se ani protahnout,to vas hned letusky setrou a nechaj vas posadit,tankovani s lidma na palube.CK exim zklamal a uz taky ne.z 11dni nam netekla voda 4dny,,2dny ucpanej odpad ve sprse,takze vse teklo do prostoru koupelny.Bylo nas tam snad 5 rodin cechu,z toho 3 rodiny mela ten samej problem.na stiznost me EXIM odepsal,ze stiznost ze zamita.stim ze ve smlouve bylo ze muze dochazet k vypadkum vod.kdyby tam bylo ze voda nepotece obden,tak.za 60tis jsem letel jinam,kde voda tece.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli petrcernicky.
Recenzováno: 24. února 2018

Oslavu narozenin a výročí svatby jsme je-li s manželem oslavit do hotelu Kilifi Bay resort v Keni a rozhodně to byla správná volba. Hotel je velmi útulný, skládající se z hlavní budovy a přilehlých vilek v typicky africkém stylu, zasazených do krásné udržované zahrady. Areal je poměrně malý, přímo u krásné rozlehlé pláže s bílým pískem.

Datum pobytu: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Pavlína N.
Recenzováno: 9. ledna 2018

Resort je příjemný, upravený, čistý. Personál velmi příjemný, ochotný a velice vstřícný. Jídlo dobré, i při tak malé obsazenosti, (bylo nás pouze 6 Čechů a několik, kteří pouze projížděli) byl výběr dostačující. Pláž dlouhá, bílý písek, moře čisté, teplé, prostě ráj. Bohužel z tohoto ráje vás probere let sardinkovou společností Travel Service. Z CK Exim Tour cestuji už řadu let a vždy jsme byli spokojeni, proto nechápu proč si kazí touto společností dobré jméno. V době kdy se bojuje za práva chovu zvířat, aby měla v klecích dost prostoru, tak společnost Travel Service přepravuje cestující hůře jak dobytek. Já která měřím 164 cm a vážím 62 kg jsem měla kolena od přední sedačky asi 8 cm. Když sedíte tak, že před vámi sedí sto kilový pán, položí si sedačku na maximum (jeho hlavu máte 25 cm před obličejem), tak si pochopitelně chcete také alespoň částečně položit opěradlo. Za vámi sedí přerostlý, neurvalý buran, který vám začne kopat do sedačky s tím, že se mu tam nevejdou nohy, takže sedíte 10 - 12 hodin jak sardinka ve vzpřímené poloze. Protože vás ani při tankování (proti předpisům, ohrožení cestujících) v Hurghádě, ani v Zanzibaru nepustí ven z letadla. Na zpáteční cestě z Mombasy jsme měli na sedačkách rozbalené deky bez igelitu, to znamená použité od předchozích cestujících. Deky potřebujete, protože klimatizace je nastavená tak, že si cestující brali bundy a čepice, údajně aby ve přední části nebylo horko. Palubní personál a celkové hodnocení se rovná 4. cenové úrovně. Létáme s manželem více jak 30 let různými aerolinkami, ale horší společností než je Travel service jsme ještě neletěli.

Datum pobytu: prosinec 2017
4  Poděkujte uživateli _verajakubec.
Recenzováno: 22. prosince 2017

Dovolena příjemná, personál velice ochotný,milý,jídlo dobřé denně 2druhy masa,ovoce, zelenina,i když osazenost hotelu malá, hotelovýá kosté i místní obyvatelé ,velice slušní, děti až nepochopitelně dobře vychované, nezlobivé.
Prostředí krásné okololí,pláž , bazén,izby pěkně, ventiace ,moskytiery,konce na čaj, kafe není k dispozici na pokoji, denně voda v lahvích na pokoji.Jediný problém cesta autobusem v trvání 2.5 hodiny na vzdálenost 45km

Tip ohledně pokoje: náš pokoj č 24 neměl chybu
Datum pobytu: prosinec 2017
5  Poděkujte uživateli annahapa.
Recenzováno: 30. května 2017

Nádherná pláž, pár lidí v hotelu a příjemná obsluha to vše spolu s nádherným počasím.. super dovolená, která vás nechá zapomenout i na dlouhou cestu..je tady znát fakt, že po většinou je hotel využívám mezi výlety na safari, které jsou několikadenní takže se v pravidelných intervalech zalidňuje a vylidňuje .Nečekejte extra luxus, ale kdo zná černou Afriku bude spokojen...čas zde plyne jinak ...v rytmu Hakuna Matata Wifi když jde tak jde, když nejde nejde..

Tip ohledně pokoje: Bungalovy v blízkosti pláže
Datum pobytu: březen 2017
10  Poděkujte uživateli kropacovaj.