Recenzováno: 14. listopadu 2018

Na tomto hotelu jsme strávili velmi příjemnou dovolenou. Hotel je menší s příjemnou atmosférou a dobrosrdečnou obsluhou. Na začátku pobytu tu bylo 10 Němců a 10 Čechů. První dva dny nám propršely, ale bylo teplo a koupat se v dešti - nádhera. Po třech dnech odjeli Němci a část Čechů a zůstalo nás tu 6. I tak se o nás starali perfektně, jen místo bufetového stravování- oběd a večeře- nás kuchař obcházel s jídelníčkem a vařil dle našeho přání, porce velké a rozmanité včetně zeleninové mísy a ovocného talíře - tak, že se to ani nedalo pro množství sníst. Jen zde byl nedostatek sýrů a snídaně byly slabší. Až po příjezdu další skupiny Němců v závěru naší dovolené, byly snídaně rozšířeny o sýry a slaninu. Pití bylo na dvou barech bez problémů. Lidé jsou zde dobrosrdeční a umí se s vámi domluvit, ať je to u bazénu nebo na baru, dělají zde dobrou pizzu, kterou nám roznášeli kolem bazénu. Ubytování bylo perfektní a romantické. V době naší dovolené zde prováděli rekonstrukci rozvodů vody, bez zásahu do naší dovolené. Trochu zde vázla možnost výměny peněz na jejich měnu, kterou zde místní raději přijímají.
Pláž - bílý písek , moře teplé . Trochu nás zarazila chudoba místních obyvatel a na pláži se setkáte s dětmi, kterým udělá radost jakýkoliv dárek (oblečení, sladkosti ...).
Musím zde ale upozornit na to, co popisují ostatní - je to cesta letadlem od Travelu. Letíte jako sardinka a v našem případě to bylo 13 hodin bez možnosti se projít a to ani v Hurgradě, kde byly tankovány pohonné hmoty s cestujícími na palubě cca 1,5 hod. ani na Zanzibaru kde jsme v letadle čekali další hodinu.

Tip ohledně pokoje: U bazénu je větší klid, není zde hukot moře
Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Ivo F.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Hotel je pěkně vybaven,hlavní restaurace je nad pláží u bazénu bar s občerstvením,kde dělají výbornou pizzu a další bar je nad mořem.Moře teplé někdy až moc,ale je to Indický oceán,je dobré si vzít boty do vody,když je odliv může se chodit a pozorovat zvířátka.Jídlo je dobré,hodně ryb,ovoce, zeleniny,zákusků,zmrzliny a výborné jsou polévky.Ubytování je taky dobré pokoje mají vše co člověk potřebuje.Každý den se uklízí všude je čisto a uklizeno.Zdarma u bazénu je masáž,která nemá chybu.Doporučuji tento hotel.Více info na tel.724134583

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli machacova1231.
Madahotels_11, Guest Relations Manager v zařízení Kilifi Bay Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. srpna 2018

Bonjour,

Merci pour les aimables critiques.
Nous vous sommes particulièrement reconnaissants d'avoir apprécié votre séjour avec nous pendant votre séjour.
S'il vous plaît libre de venir et profiter de votre séjour avec nous la prochaine fois.

Cordialement

John

Recenzováno: 1. března 2018

Jen navazu na pani Evu z Prahy.KLADY-dovolena super,malo lidi,dobre jidlo,perzonal vstricnej.....ZAPORY-prepravni spolecnost TRAVEL strasny,11 hodin na jednom mistecku,nesmite se ani protahnout,to vas hned letusky setrou a nechaj vas posadit,tankovani s lidma na palube.CK exim zklamal a uz taky ne.z 11dni nam netekla voda 4dny,,2dny ucpanej odpad ve sprse,takze vse teklo do prostoru koupelny.Bylo nas tam snad 5 rodin cechu,z toho 3 rodiny mela ten samej problem.na stiznost me EXIM odepsal,ze stiznost ze zamita.stim ze ve smlouve bylo ze muze dochazet k vypadkum vod.kdyby tam bylo ze voda nepotece obden,tak.za 60tis jsem letel jinam,kde voda tece.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli petrcernicky.
Recenzováno: 24. února 2018

Oslavu narozenin a výročí svatby jsme je-li s manželem oslavit do hotelu Kilifi Bay resort v Keni a rozhodně to byla správná volba. Hotel je velmi útulný, skládající se z hlavní budovy a přilehlých vilek v typicky africkém stylu, zasazených do krásné udržované zahrady. Areal je poměrně malý, přímo u krásné rozlehlé pláže s bílým pískem.

Datum pobytu: leden 2018
1  Poděkujte uživateli Pavlína N.
Recenzováno: 9. ledna 2018

Resort je příjemný, upravený, čistý. Personál velmi příjemný, ochotný a velice vstřícný. Jídlo dobré, i při tak malé obsazenosti, (bylo nás pouze 6 Čechů a několik, kteří pouze projížděli) byl výběr dostačující. Pláž dlouhá, bílý písek, moře čisté, teplé, prostě ráj. Bohužel z tohoto ráje vás probere let sardinkovou společností Travel Service. Z CK Exim Tour cestuji už řadu let a vždy jsme byli spokojeni, proto nechápu proč si kazí touto společností dobré jméno. V době kdy se bojuje za práva chovu zvířat, aby měla v klecích dost prostoru, tak společnost Travel Service přepravuje cestující hůře jak dobytek. Já která měřím 164 cm a vážím 62 kg jsem měla kolena od přední sedačky asi 8 cm. Když sedíte tak, že před vámi sedí sto kilový pán, položí si sedačku na maximum (jeho hlavu máte 25 cm před obličejem), tak si pochopitelně chcete také alespoň částečně položit opěradlo. Za vámi sedí přerostlý, neurvalý buran, který vám začne kopat do sedačky s tím, že se mu tam nevejdou nohy, takže sedíte 10 - 12 hodin jak sardinka ve vzpřímené poloze. Protože vás ani při tankování (proti předpisům, ohrožení cestujících) v Hurghádě, ani v Zanzibaru nepustí ven z letadla. Na zpáteční cestě z Mombasy jsme měli na sedačkách rozbalené deky bez igelitu, to znamená použité od předchozích cestujících. Deky potřebujete, protože klimatizace je nastavená tak, že si cestující brali bundy a čepice, údajně aby ve přední části nebylo horko. Palubní personál a celkové hodnocení se rovná 4. cenové úrovně. Létáme s manželem více jak 30 let různými aerolinkami, ale horší společností než je Travel service jsme ještě neletěli.

Datum pobytu: prosinec 2017
4  Poděkujte uživateli _verajakubec.