Recenzováno: 1. února 2019

Hotel trochu vybydlený, takže do pokoje bez problémů může hmyz, ještěrky a to proto, že v oknech jsou sítě a skleněné tabulky jdou pouze vyklopit a netěsní. Sítě trochu s dírami. To vše se dá přehlédnout je to Afrika. Jinak vše v pořádku, hotel vyloženě pro klidnou dovolenou. Ale na co pozor delegát Patrik Mitaš od CK Exim tours, který nám prodával výlet na safari nevrací peníze zpět řekl, že nemá, že máme u něho 10 dolarů a víc jsme ho neviděli. Po návratu z dovolené jsem zkusila napsat stížnost na cestovní kancelář oddělení sekce péče o zákazníka a bohužel paní Vrbicová, která stížnost vyřizovala ve prospěch delegáta nikoliv naší. Chovala se jako bych si celý příběh vymyslela. Přispěli jsme deseti dolary někomu do kasičky.

Datum pobytu: leden 2019
1  Poděkujte uživateli makronka.
Recenzováno: 16. listopadu 2018

Tento hotel mohu vcelku doporučit...Jedná se o klidný, malý resort na břehu indického oceánu zasazený v krásné zahradě s bazénem. Vkusně zařízené pokoje s dalším lůžkem na terase...denně uklizeno. V zahradě se volně pohybuje tlupa roztomilých neagresivních opiček.Usměvavý personál hotelu se snažil ve všem vyjít vstříc...Nejslabší článek asi AI strava...kdo je jen trochu vybíravý má problém jak s množstvím, tak výběrem...chuťově je ale jídlo velmi dobré. V průběhu dne u bazénu pečou vynikající pizzu.Celkově fajn dovolená - příjemný relax.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Lída B.
Recenzováno: 14. listopadu 2018

Na tomto hotelu jsme strávili velmi příjemnou dovolenou. Hotel je menší s příjemnou atmosférou a dobrosrdečnou obsluhou. Na začátku pobytu tu bylo 10 Němců a 10 Čechů. První dva dny nám propršely, ale bylo teplo a koupat se v dešti - nádhera. Po třech dnech odjeli Němci a část Čechů a zůstalo nás tu 6. I tak se o nás starali perfektně, jen místo bufetového stravování- oběd a večeře- nás kuchař obcházel s jídelníčkem a vařil dle našeho přání, porce velké a rozmanité včetně zeleninové mísy a ovocného talíře - tak, že se to ani nedalo pro množství sníst. Jen zde byl nedostatek sýrů a snídaně byly slabší. Až po příjezdu další skupiny Němců v závěru naší dovolené, byly snídaně rozšířeny o sýry a slaninu. Pití bylo na dvou barech bez problémů. Lidé jsou zde dobrosrdeční a umí se s vámi domluvit, ať je to u bazénu nebo na baru, dělají zde dobrou pizzu, kterou nám roznášeli kolem bazénu. Ubytování bylo perfektní a romantické. V době naší dovolené zde prováděli rekonstrukci rozvodů vody, bez zásahu do naší dovolené. Trochu zde vázla možnost výměny peněz na jejich měnu, kterou zde místní raději přijímají.
Pláž - bílý písek , moře teplé . Trochu nás zarazila chudoba místních obyvatel a na pláži se setkáte s dětmi, kterým udělá radost jakýkoliv dárek (oblečení, sladkosti ...).
Musím zde ale upozornit na to, co popisují ostatní - je to cesta letadlem od Travelu. Letíte jako sardinka a v našem případě to bylo 13 hodin bez možnosti se projít a to ani v Hurgradě, kde byly tankovány pohonné hmoty s cestujícími na palubě cca 1,5 hod. ani na Zanzibaru kde jsme v letadle čekali další hodinu.

Tip ohledně pokoje: U bazénu je větší klid, není zde hukot moře
Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Ivo F.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Hotel je pěkně vybaven,hlavní restaurace je nad pláží u bazénu bar s občerstvením,kde dělají výbornou pizzu a další bar je nad mořem.Moře teplé někdy až moc,ale je to Indický oceán,je dobré si vzít boty do vody,když je odliv může se chodit a pozorovat zvířátka.Jídlo je dobré,hodně ryb,ovoce, zeleniny,zákusků,zmrzliny a výborné jsou polévky.Ubytování je taky dobré pokoje mají vše co člověk potřebuje.Každý den se uklízí všude je čisto a uklizeno.Zdarma u bazénu je masáž,která nemá chybu.Doporučuji tento hotel.Více info na tel.724134583

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli machacova1231.
Madahotels_11, Guest Relations Manager v zařízení Kilifi Bay Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. srpna 2018

Bonjour,

Merci pour les aimables critiques.
Nous vous sommes particulièrement reconnaissants d'avoir apprécié votre séjour avec nous pendant votre séjour.
S'il vous plaît libre de venir et profiter de votre séjour avec nous la prochaine fois.

Cordialement

John

Recenzováno: 1. března 2018

Jen navazu na pani Evu z Prahy.KLADY-dovolena super,malo lidi,dobre jidlo,perzonal vstricnej.....ZAPORY-prepravni spolecnost TRAVEL strasny,11 hodin na jednom mistecku,nesmite se ani protahnout,to vas hned letusky setrou a nechaj vas posadit,tankovani s lidma na palube.CK exim zklamal a uz taky ne.z 11dni nam netekla voda 4dny,,2dny ucpanej odpad ve sprse,takze vse teklo do prostoru koupelny.Bylo nas tam snad 5 rodin cechu,z toho 3 rodiny mela ten samej problem.na stiznost me EXIM odepsal,ze stiznost ze zamita.stim ze ve smlouve bylo ze muze dochazet k vypadkum vod.kdyby tam bylo ze voda nepotece obden,tak.za 60tis jsem letel jinam,kde voda tece.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli petrcernicky.