Nádherná procházka - Tirta Gangga

Strávili jsme tu asi dvě hodiny procházení nádherným místem. Určitě doporučuji. Místo je nádherné... přečíst další informace

Recenzováno: 4. srpna 2020
87terezah
Moc pěkné

Recenzováno: 14. listopadu 2019
martinbO5914ZJ

Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, krásná procházka, za mírný poplatek koupání v přírodním bazénu, který ovšem docela studený, ale skvěle ochladí. Byli jsme tady před devátou ráno a paráda, málo lidí, klid.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli martinbO5914ZJ.
Recenzováno: 10. října 2019

Je zde nádherná procházka v upravené zahradě, ale je zde opravdu velké množství lidí. Když se vám podaří chytnout větší skupinu, tak se po kamenech ve vodě těžko projdete. Jinak doporučuji, krásná příroda.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Petr V.
Recenzováno: 17. července 2019 prostřednictvím mobilu

Před vstupem doporučujeme koupit krmení pro ryby (velké balení 10K). Parkovné standart 2K s výhledem na sopku Agung. U pokladen doporučuji mrknout na velké, úchvatné kaloně, se kterými se za 30K/os. můžete vyfotit. Jsou obrovští a úžasní! Vstup do zahrady 40K a připravte se na velké davy turistů. V zahradě hrají a zpívají místní balijci, kteří skvěle doplňují místní atmosféru. Krmení velkých oranžových kaprů je skvělou zábavou nejen pro děti. Bohužel velká řada u kamenného pochůzného chodníku, který je znám díky velké oblibě instagramu.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli soniqve.
Recenzováno: 19. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný chrám se spoustou vody, turistické ale krásné. Na velkém prostranství se lidi rozptýlí a je to ok. Na začátku doporučujeme koupit krmení pro ryby u stánku mimo chrám , tam už nelze. Při focení hoďte krmení do vody a cvak. :)

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 640kate_inan.
Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná procházka v hezkém prostředí. Spousta turistů. Nenechte se odradit. Kousek dál je po pravé straně stezka v korunách stromů. Velmi hezké výhledy na rýžová pole. Lávky z bambusu, lana. Jen pro ty co se nebojí výšek. Bez turistů.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli 438michaelat.