“..”

Pizzeria Padrino
Recenzováno: 9. října 2020

Tak jsem si vyzvedla pizzu s sebou...rovnou dvakrát. Přišla jsem domu a tohle. Opravdu KATASTROFA !!!

Poděkujte uživateli simonabJ1759WZ.

Recenzováno: 12. srpna 2020

Při dovolené jsme zde zašli na oběd.Kolem 12 hodiny. Restaurace poloprázdná, tak dva-3 stolečky. První co mě zarazilo, tak prostředí. Na to, že měli hodinu otevřeno, tak podlaha neviděla nějakou vodu asi už hodně dlouho, za dvěřmi opravdu velké nánosy, všude drobky, nevypadalo to hezky. Když jsem navštívila toaletu, tak jsem nechápala ještě víc, jak může být tento stav po hodině otevření! Tady se prostě na čistotu a nějakou přípravu asi moc nehraje. Na dámských ani pánských (zkusila jsem hledat tam, ale bohužel) toaletách ani kapka mýdla! Je to špatné za normálních podmínek, ne tak ještě v této době. Papírové ubrousky na utření rukou byly pouze pohozené na umyvadle, nějaké doplnění do zásobníku nic.... Toto bych pochopila v pozdějších hodinách při plné restauraci, ne takto... :( :( Co se týče jídla, tak na pizze jsme si opravdu moc pochutnali. Ta se povedla. Řízek s hranolkami byl slanější, ale dalo se to. Obsluha si nedokázala zapsat objednávku, museli jsme hlásit čísla, která byla v jídelním lístku.. Znovu bych se sem nevrátila a ani bych nedoporučila, ikdyž bylo jídlo celkem dobré.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Evka07.
Recenzováno: 13. července 2019

Naprosto příšerný podnik.. Nepříjemná obsluha, na jídlo jsem cejaka640 minut, dostavila se malá porce nevalné chuti.. Velké zklamání

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Kimlosss.
Recenzováno: 13. července 2019

Dobrý den 13.7 jsme navštívili vaši pizzerie a byli jsme bohužel nemile překvapeni.Objednali jsme si hov. Steak medium rare s pepř.omackou a směs list.salatú s krevetami a citronovím dipem. Steak byl udělán well done a pepřovou omáčku,bych na talíři hledal stěží.Dále nechápu proč ve směsi lis.salatú byla daná okurka a paprika,ale co mě více zaráží byli krevety,které jsme v salátu museli hledat,protože byli spečené do krevetoveho škvarku.Citronoví dip měl nejspíš představovat mesíček citronu zdobící “salát”. Bohužel tento salát jsme jedli u vás již dříve a byl o 100% lepší než tenhle ftip z dnešního dne.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Pavel Č.
Recenzováno: 30. června 2019

Dobre uměstení v centru města, rychlá a příjemná obsluha, přijemná atmosféra, přátelské ceny a vynikající pizza.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Denzel37.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Padrino, si také prohlíželi

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Padrino? Sdílejte své zkušenosti!