“Milé překvapení”
Recenze Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Popis: The stylish American restaurant with an emphasis on quality and fresh ingredients . Wide range of dishes , drinks , delicious Krusovice beer and friendly staff.
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Po přečtení recenzí jsem měl trochu obavy. Zbytečně. Poměrně příjemný prostor, milá a ochotná obsluha. Česnečka byla fajn, Blue burger byl obří a nezklamal, i když maso bylo trochu překořeněné. Limonády fajn, káva výborná. Celkově vzato nebylo co vytknout, můžu doporučit s čistým svědomím.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 813jakubn.

Recenzováno: 19. prosince 2019

Blue burger je prostě TOP, vždy si velmi pochutnáme všichni. Tuto restauraci můžeme všem jenom a jenom doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Katerina K.
Recenzováno: 29. října 2019

Zcela luxusní burgery na Kladně, několik druhů výborného piva, skvělá obsluha, která se tváří příjemně

Poděkujte uživateli Zdenek S.
Recenzováno: 29. července 2019 prostřednictvím mobilu

Dlouho do mě moje přítelkyně rýpala, abych ji sem vzal, po poslední zkušenosti se mi do toho nechtělo, nakonec jsem řekl, že tedy ano. Zprvu jsem si říkal, že lístek je, až na pár výjimek stejný, ale nový personál a jiné prostory, už do evokovalo změnu. Nakonec i jídlo bylo úžasné, burgery vyskočili o tři levely výše a i vepřový steak mé přítelkyně byl uvařený dokonale, je vidět, že se začali dít změny, díky bohu k lepšímu. Vřele návštěvu doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli petrpechpepe.
Recenzováno: 9. března 2019 prostřednictvím mobilu

S kamarádkou jsme vyrazily na hokej a po dlouhé cestě vlakem byl hlad. Rozhodly jsme se navštívit právě Rock'n'Roll a za nás obě můžu jenom vřele doporučit Burgery skvěle udělané, příjemné prostředí, obsluha také příjemná, jídlo bylo udělané rychle (z rychlosti jsme měly trochu strach, protože jsme byly v časovém pressu), ale do 15 minut bylo jídlo na stole. Bylo výborné!
Hodnotím 4/5, protože po našem příchodu jsme objevily, že stůl, u kterého jsme seděly, nebyl umytý po předchozích strávnících a byl od něčeho politý.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli simca0072019.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rock'n'Roll, si také prohlíželi

Kladno, Středočeský kraj

Už jste navštívili Rock'n'Roll? Sdílejte své zkušenosti!