“Průměr”

Restaurace Sklep
Popis: Restaurace se specializuje na tradiční českou kuchyni. Proto věříme, že si naši restauraci oblíbíte. Kromě příjemného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr minutek, nápojů a vín.
Recenzováno: 26. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Když jsme poprvé vstoupili, tak jsem se lekla. Vizuál béčkové hospody se vším všudy, ale najedli jsme se dobře a obsluha také ušla.

Poděkujte uživateli Klárka K.

Recenzováno: 21. července 2017

Starší restaurace , velice milá obsluha . Občas se tam scházíme s kamarády. Jedna z mála restaurací kde si můžeme zahrát na kytary a zazpívat.

Poděkujte uživateli ivanapiskackova.
Recenzováno: 20. března 2017

Dříve byla v této restauraci alespoň výborná kuchyně i dobrá obsluha. Dnes, katastrofa. Prostředí...no sklep, ale to bylo vždycky, jídlo...guláš jako voda, tuhé maso, obsluha...obslužte se sami a hlavně si po sobě pořádně ukliďte...Nikdy více.

Poděkujte uživateli 936Par.
Recenzováno: 18. února 2016

Recenzováno: 5. července 2016

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Sklep, si také prohlíželi

Vimperk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Sklep? Sdílejte své zkušenosti!