“Odpolední pauza”

Kavarna ve Skale
Č. 1 z 1 Dezerty v Vimperku
Recenzováno: 4. února 2018 prostřednictvím mobilu

Malá, ale útulná kavárna. Příjemná obsluha. Nabídka zdravých dortíků. A výborné capucino. Můžete si zde zahrát i na piano. Je zde ke čtení spoustu knížek ke kávičce.

Poděkujte uživateli Marcel M.

Recenzováno: 26. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Nabídka kávy i zákusků super, kavárna stylová. Interiér mně baví, ale na můj vkus málo míst na hodně prostoru. Obsluha dobrá, ale chybí důstojné posezení venku.

Poděkujte uživateli Klárka K.
Recenzováno: 1. října 2017

Nabídka kávy a zákusků na velmi dobré úrovni, kavárna stylová, intelektuálně zaměřená. Interiér mně vůbec nenadchnul, chybí pocit útulnosti a neměla jsem chuť se zdržet déle, takže rychlá káva u venkovního stolečku, štrůdl byl skvostný.

Poděkujte uživateli Dadu Š.
Recenzováno: 28. července 2017

Nejlepší kavarna ve Vimperku a určitě mezi top 5 na celé šumavě. Výborná káva a moc příjemné prostředí.

Poděkujte uživateli tomasdvory.
Recenzováno: 15. dubna 2017

Příjemná kavárna s velmi ochotnou a milou obsluhou. Velmi dobrá káva a vynikající zákusky. Super, budeme se pravidelně vracet.

Poděkujte uživateli -Skins4Skins-.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavarna ve Skale, si také prohlíželi

Vimperk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Kavarna ve Skale? Sdílejte své zkušenosti!

;