“Výborné jídlo, lehce nepříjemná obsluha”

Hotel a Restaurace TERASA
Recenzováno: 8. února 2018

Zastavili jsme se dvě rodiny na pozdní oběd při návratu ze Kvildy. Parkování hned u restaurace, zdarma. U restaurace je také malé hřiště pro děti, i v zimě se mohly pohoupat a sklouznout. Restaurace, interiér příjemný, čisté a pěkné toalety. Jídlo, polévky, řízky, guláš, cmunda, vynikající! Hlavně polévka byla opravdu chutná. Velké porce. Dobrý dojem kazila jedině lehce nepříjemná obsluha, která komentovala zákazníky, ušklíbala se nad jejich přáním, obracela oči v sloup...ano, ti od dotyčných stolu je neviděli, ale od jiných stolů si všímají také...

Poděkujte uživateli Ro V.

Recenzováno: 20. září 2017

Oběd byl výtečný, koleno s měkce křupavou kůžičkou stačilo pro nás oba. Bylo z denní nabídky. Původně jsem chtěla těstoviny, ale na ty bych prý dlouho čekala, i když nebylo plno. Prostředí je velice příjemné. Zdi zdobí krásné obrazy s květinovým motivem, které si můžete za rozumnou cenu zakoupit. Ke stolu si přisedly dvě dámy, které do této restaurace chodí často a jsou zde velice spokojené.

Poděkujte uživateli MartinaT1619.
Recenzováno: 20. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Z kuchyně se ozývá mikrovlnka ve vrazednem tempu a vepřový řízek s bramborem vyjde na cca na 170,-Kč. Doporučují se kuřecí nudličky na smetaně, noky se spenatem a parmezanem na smetaně a tagliatelle s kurecim masem na smetaně sypané sýrem.

Poděkujte uživateli Radek K.
Recenzováno: 16. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu na obědě,každý jsme měli jiné jídlo a vscehny naprosto výborná, výborná domácí česká kuchyně,velké porce a skvělé ceny. Hezký interiér a rychlá obsluha,doporučuji.

Poděkujte uživateli Hana Z.
Recenzováno: 11. července 2017

polední menu fajn velké porce,přijatelná cena,výběr z jídelního lístku bohatý,skvělé saláty ! ,losos skvostný,jen steak nebyl moc povedený,zřejmě zapomenutý o něco déle na pánvi,chudák. Saláty a ostatní výběr z jídelního lístku naprosto perfektní,obsluha příjemná ,pozorná,prostředí úžasné,obrazy na stěnách nádherné,atmosféra vynikající.

Poděkujte uživateli Jana F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel a Restaurace TERASA, si také prohlíželi

Vimperk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel a Restaurace TERASA? Sdílejte své zkušenosti!