“Rozvařená pasta”
Recenze Pizzerie Marco

Pizzerie Marco
Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu škoda rozvařené pasty. Miluju alio olio ale tahle zásadní chyba zkazí celé jídlo. Chilli paprička nebyla moc pikantní, ale to lze pochopit, každá je jiná. Nerada si stěžuji obsluze, ale bylo by vhodné se zeptat zda chutnalo či bylo vše v pořádku. Pak bych nepsala recenzi, ale řekla připomínku na místě. Jinak fajn prostředí a čisto.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli luciev68.

Recenzováno: 19. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace byla prazdna, to nebudilo nejlepsi dojem, ale jidlo ktere jsme si objednali bylo dobre a velmi rychle.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Denisa K.
Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jeden z mých nejhorších zážitků, když jsme přišli, ihned jsme naštvali servírku jen proto ze jsme ji řekli ze nám byla zima. Za dost dlouhou chvíli nám přinesla pizzy, které byli ovšem studené a nebylo to celé ani dobré. Za mě velmi špatné ...

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli 926v_a_.
Recenzováno: 24. srpna 2017

dnes jsme chtěli z práce si objednat na oběd pizzu...7x,,,volala jsem před dobou objednávek, záznamník, ale protože jsem se potřebovala domluvit o čase závozu a místa, potřebovala jsem mluvit osobně.Tedy jsem počkala do 11 hodin a zkoušela znova. Když jsem se zase dovolala na záznamník, volala jsem na pevnou linku. Po vysvětlení, že se na donáškovou službu nemůžu dovolat, mi ženský hlas zavolal závozce osobně. Když jsem mu řekla svůj požadavek, zeptal se na místo a pak řekl že e to daleko, že vozí jen do deseti km. Bylo to do Kůsova, což je 14 km a tedy objednávka 7x pizza by se snad zavézt vyplatila, když před pár měsíci nám tam závoz udělali. Tak nevím, na závoz velmi špatné hodnocení.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli xydana.
Recenzováno: 15. srpna 2017

Ochutnali jsme zde z jídel pouze pizzu, ta byla velmi poctivě zdobená čerstvými ingrediencemi a neskutečně dobrá. A to nad lecjakou ohrnujem nos. I přes počáteční nedůvěru, kdy jsme u vedlejšího stolu viděli pizzu se strašně světlým těstem, se toto ukázalo jako zbytečná obava, poněvadž i těsto bylo báječné, tenké, křupavé a chutné. Po jídle espresso, to je děs, není to škoda? Kupte jednoporcový mlýnek, pořádně to seštelujte, nějaké rozumné zrno k tomu a bude to velká paráda :) Holky příjemné a ochotné, interiér taky ok. Přijdem zas.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Jaroslava H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzerie Marco, si také prohlíželi

Vimperk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzerie Marco? Sdílejte své zkušenosti!