“Oběd a čekání hodinu...”
Recenze Pizzerie Marco

Pizzerie Marco
Recenzováno: 6. ledna 2018

Zašli jsem na oběd 31.12.2017, restaurace plná, obsluhu ovšem ani nenapadlo upozornit, že se bude čekat...pivo pod míru (prý vina myčky). Servírka vypadala stále mile, jednala na úrovni, i když bylo vidět, že nestíhá. Nám nedonesla ani příbory ani další talířky na pizzu. Čekali jsme přes hodinu. Pizza průměrná. Znechucení nad naprostým nezvládáním situace bylo vidět i u ostatních stolů. I když prostředí a restaurace z venku vypadá hezky, určitě už sem nikdy nezajdeme a nikomu nedoporučuji. Jediný obdiv servírce, která na sobě nedala nic znát a snažila se....

Poděkujte uživateli Ro V.

Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu škoda rozvařené pasty. Miluju alio olio ale tahle zásadní chyba zkazí celé jídlo. Chilli paprička nebyla moc pikantní, ale to lze pochopit, každá je jiná. Nerada si stěžuji obsluze, ale bylo by vhodné se zeptat zda chutnalo či bylo vše v pořádku. Pak bych nepsala recenzi, ale řekla připomínku na místě. Jinak fajn prostředí a čisto.

Poděkujte uživateli Lucie V.
Recenzováno: 19. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace byla prazdna, to nebudilo nejlepsi dojem, ale jidlo ktere jsme si objednali bylo dobre a velmi rychle.

Poděkujte uživateli Denisa K.
Recenzováno: 25. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jeden z mých nejhorších zážitků, když jsme přišli, ihned jsme naštvali servírku jen proto ze jsme ji řekli ze nám byla zima. Za dost dlouhou chvíli nám přinesla pizzy, které byli ovšem studené a nebylo to celé ani dobré. Za mě velmi špatné ...

Poděkujte uživateli Víťa Š.
Recenzováno: 24. srpna 2017

dnes jsme chtěli z práce si objednat na oběd pizzu...7x,,,volala jsem před dobou objednávek, záznamník, ale protože jsem se potřebovala domluvit o čase závozu a místa, potřebovala jsem mluvit osobně.Tedy jsem počkala do 11 hodin a zkoušela znova. Když jsem se zase dovolala na záznamník, volala jsem na pevnou linku. Po vysvětlení, že se na donáškovou službu nemůžu dovolat, mi ženský hlas zavolal závozce osobně. Když jsem mu řekla svůj požadavek, zeptal se na místo a pak řekl že e to daleko, že vozí jen do deseti km. Bylo to do Kůsova, což je 14 km a tedy objednávka 7x pizza by se snad zavézt vyplatila, když před pár měsíci nám tam závoz udělali. Tak nevím, na závoz velmi špatné hodnocení.

Poděkujte uživateli xydana.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzerie Marco, si také prohlíželi

Vimperk, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzerie Marco? Sdílejte své zkušenosti!