“V jednoduchosti je krasa”

Srí Lanka-Indian restaurant
Č. 14 z 93 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 8. prosince 2016

Výborná kuchyně, ochotný personal, jednoduché vybavení a čisté prostory. Navštívili jsme restauraci na základě doporučení tripadvisoru. Z venku nepůsobí nijak přesvědčivě, ale uvnitř jsme našli příjemné prostředí a výbornou indickou kuchyni. Měli jsme rybí garam masala a mangovy squash, manželce velmi chutnaly dezerty. Jediné co je potřeba vylepšit jsou toalety, kde byla zima a neteče tepla voda.

Poděkujte uživateli Jan Ř.

Recenzováno: 5. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Sama chvala ze vsech stra. Rozhodli jsme se vyzkouset. Od kazdeho neco,paliveho i méně. Předkrm,polívka a spousta hlavních jídel. Obsluha úžasná,dozvěděli jsme se spoustu věcí. Jidlo vypadalo a chutnalo luxusně. Určitě doporučuji . Je to příjemná změna neco takovho ve Zlíně chybělo.

Poděkujte uživateli Nikolakarolina.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Obsluhou poskládaná večeře pro tři byla naprosto dokonalá. Výborný nápoj z čerstvého manga. Atmosféra velmi příjemná. Cena vyšší, ale vzhledem ke spokojenosti přijatelná.

Poděkujte uživateli Vladimír H.
Recenzováno: 7. září 2016 prostřednictvím mobilu

Jelikoz jsem pred rokem primo tuto zemi navstivil, tak mohu posoudit uroven teto restaurace a ta je velmi vysoka! Chodim zde pravidelne a vzdy jsem nadseny. Obsluha velmi prijemna a neznalim laikum rada poradi s vyberem. Jidlo se podava v klasickych indickych nerezovych miskach. Pro me TOP restaurace ve Zline!

1  Poděkujte uživateli Robert S.
Recenzováno: 26. srpna 2016

Vynikající jídlo a příjemná a hlavně nápomocná obsluha. Do restaurace jsme zavítali spíš náhodou s přáteli z Prahy a většina z nás netušila, co si objednat. Obsluha nás nejen informovala do detailu o jídlech, ale nakonec pro nás v kuchyni připravili "od každého trochu".

Jídla nejsou moc pálivá, ale na požádání je možné je přiostřit.

Byla jsem velmi mile překvapená a určitě místo doporučím.

Poděkujte uživateli GinaHaba.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srí Lanka-Indian restaurant, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Srí Lanka-Indian restaurant? Sdílejte své zkušenosti!