“Pozdní oběd”

Srí Lanka-Indian restaurant
Č. 14 z 93 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 2. května 2017

Příjemné prostředí, dobré jídlo, obsluha milá i když né moc komunikativní. Určtě stojí za to vyzkoušet pokud máte rádi indické jídlo.

Poděkujte uživateli Jana V.

Recenzováno: 13. dubna 2017

Miluju indii a tato restaurace nás opravdu potěšila svou kvalitou, hlavně jídlo bylo vynikající. K tomu jsme měli Naan, který byl opravdu velký a stačil by i jeden pro dva lidi. Naopak trošku by se mohla zlepšit obsluha, která nebyla špatná. Ale když už je to dražší restaurace, tak by určitě zvedlo její úroveň, kdyby slečna byla více ochotná a milá. Ne, že by byla neochotná, ale šlo vidět, že udělá jenom to co musí a hlavně už aby byl konec směny. Nebo by bylo docela fajn, kdyby byly třeba oblečené v nějakém tématickém oblečení, které by korespondovalo trošku s prostředím :) Ale celkově to za návštěvu určitě stojí.

Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 8. prosince 2016

Výborná kuchyně, ochotný personal, jednoduché vybavení a čisté prostory. Navštívili jsme restauraci na základě doporučení tripadvisoru. Z venku nepůsobí nijak přesvědčivě, ale uvnitř jsme našli příjemné prostředí a výbornou indickou kuchyni. Měli jsme rybí garam masala a mangovy squash, manželce velmi chutnaly dezerty. Jediné co je potřeba vylepšit jsou toalety, kde byla zima a neteče tepla voda.

Poděkujte uživateli Jan Ř.
Recenzováno: 5. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Sama chvala ze vsech stra. Rozhodli jsme se vyzkouset. Od kazdeho neco,paliveho i méně. Předkrm,polívka a spousta hlavních jídel. Obsluha úžasná,dozvěděli jsme se spoustu věcí. Jidlo vypadalo a chutnalo luxusně. Určitě doporučuji . Je to příjemná změna neco takovho ve Zlíně chybělo.

Poděkujte uživateli Nikolakarolina.
Recenzováno: 24. listopadu 2016

Obsluhou poskládaná večeře pro tři byla naprosto dokonalá. Výborný nápoj z čerstvého manga. Atmosféra velmi příjemná. Cena vyšší, ale vzhledem ke spokojenosti přijatelná.

Poděkujte uživateli Vladimír H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srí Lanka-Indian restaurant, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Srí Lanka-Indian restaurant? Sdílejte své zkušenosti!