“Nice”

Srí Lanka-Indian restaurant
Č. 14 z 93 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 10. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Sek sem s obavama ale jsem mile překvapen obsluha dnes skvělá polévka kuřecí výborná pak Sri Lanka chicken dobře a pak další jídlo výborně celkové překvapen a spokojen pivo pilsen

Poděkujte uživateli 339vladov.

Recenzováno: 19. října 2017

Vynikající jídlo, velmi příjemná obsluha a krásný originální interiér restaurace. Všem doporučuji, ve Zlíně top :-D

1  Poděkujte uživateli Trail370539.
Recenzováno: 31. července 2017

Výborná jídla, která jsou vhodná i pro děti (ne všechna.) Obsluha je vstřícná i příjemná, se vším poradí

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme s kolegy navstivili tuto indickou restauraci. Na jidlo jsme cekali trosku dele ale musim rict ,ze vsech sedm jidel nam chutnalo. Nann meli vyborny a velkou porci,vlastne celkove porce byli velky. Kolegyne mela polivku a rikala ze lepsi snad ani nemela. Takze pokud mate radi tuto kuchyn tak doporucuju.

Poděkujte uživateli Tana D.
Recenzováno: 13. května 2017

Po příchodu do restaurace jsme zaznamenali, že tam mají jen český personál. I na dotaz potvrdili, že žádný jiný Ind, kromě toho, se kterým jsme přišli my, v restauraci není.

Indický čaj neboli Masala-čaj v restauraci nenabízejí.

Vodu ve džbánku nám na požádání a v indickém stylu zdarma donesli.

Indické pivo nemají v nabídce. Lahve od Kingfisher piv tam slouží pouze jako dekorace. Nicméně i tak Budějovický Budvar je dobrá volba.

Předkrm (2xOnion Bhaji a 1xSamosa) byl docela dobrý. Jen na náš vkus trochu moc olejový. Co bylo překvapivé, že k němu neměli žádnou omáčku a žádná z omáček na požádání (za úplatu) nechutnaly indicky. A navíc v něm byl vlas.

Hlavní jídlo Paneer Vindaloo bylo příliš řídké, ale jinak se jíst dalo. Naše nejoblíbenější indické jídlo vůbec – Palak Paneer se jíst nedalo. Chutnalo a zapáchalo po rybě. Vrátili jsme jej, s čímž nebyl kromě odmítavého postoje kuchaře žádný problém. Příloha chléb Naan byl na několika místech spálený. Nebyl nám účtován.

Závěrem hodnotím positivně profesionální vystupování obsluhy. Jídlo, které jsme si vybrali, bylo ve srovnání s ostatními testovanými indickými restauracemi se bohužel moc nedá srovnávat, protože je spíše jen jídlo vařené Čechem. Je nám záhadou proč Palak Paneer chutnal po rybě. Z vystupování kuchaře to vypadá, že „toho má možná moc“ a neumí přiznat chybu.

Restaurace vlastněná českým vlastníkem. Srí Lanka byl prý původní název, ale plánovaného kuchař ze Srí lanky nedostal víza. Dekorace a další věci už počítali s tímto názvem a tak byl jen doplněn o „Indická restaurace“. Na Srí Lance hovoří, takže na tom z mého pohledu tolik nezáleží.

1  Poděkujte uživateli JOE-CzechRepublic.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srí Lanka-Indian restaurant, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Srí Lanka-Indian restaurant? Sdílejte své zkušenosti!