“Snad radši ne”

Srí Lanka-Indian restaurant
Č. 14 z 93 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 22. prosince 2017

Servírka netuší,co má na jídelním lístku, kuchař pravděpodobně nebyl nejen v Indii ale ani neví, jak indické jídlo vařit. Jídlo donesené bez přílohy, polostudené. O pivu radši nemluvit. U chapati se nebojím výrazu strašné.

1  Poděkujte uživateli Daniel M.

Recenzováno: 10. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Sek sem s obavama ale jsem mile překvapen obsluha dnes skvělá polévka kuřecí výborná pak Sri Lanka chicken dobře a pak další jídlo výborně celkové překvapen a spokojen pivo pilsen

Poděkujte uživateli 339vladov.
Recenzováno: 19. října 2017

Vynikající jídlo, velmi příjemná obsluha a krásný originální interiér restaurace. Všem doporučuji, ve Zlíně top :-D

1  Poděkujte uživateli Trail370539.
Recenzováno: 31. července 2017

Výborná jídla, která jsou vhodná i pro děti (ne všechna.) Obsluha je vstřícná i příjemná, se vším poradí

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme s kolegy navstivili tuto indickou restauraci. Na jidlo jsme cekali trosku dele ale musim rict ,ze vsech sedm jidel nam chutnalo. Nann meli vyborny a velkou porci,vlastne celkove porce byli velky. Kolegyne mela polivku a rikala ze lepsi snad ani nemela. Takze pokud mate radi tuto kuchyn tak doporucuju.

Poděkujte uživateli Tana D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Srí Lanka-Indian restaurant, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Srí Lanka-Indian restaurant? Sdílejte své zkušenosti!