“Sushi dobrý, ale ...”
Recenze Sushi Miomi

Sushi Miomi
Č. 69 z 103 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Sushi dobrý, ale příšerná obsluha neochotná a znuděná, k tomu nepříliš čisté prostředí ( špinavý stůl )

Poděkujte uživateli Libovec.

Recenzováno: 19. července 2019

Bohužel jsem nic nestačila ochutnat, protože tahle restaurace, která píše, že je otevřena od 11 do 23 hodin, měla včera už ve 20:50 kuchyň zavrenou..

Poděkujte uživateli Klucino.
Recenzováno: 19. července 2019

Včera jsme byli na večeři v této restauraci. Doposud jsme sem jezdili rádi, ale včera to byl prostě průšvih. A nebyl byl, kdyby se naše obsluha zachovala profesionálně. Dostali jsme jinou objednávku, která teda rozhodně nebyla v hodnotě toho, co jsme si objednali, ale po hodině a půl čekání na jídlo už jsme to snědli. Od chvíle, kdy obsluha zjistila, že má výpadek lososa a vznikl chaos s naší objednávkou, zaujala postoj ignorace. Po hodině sezení v restauraci jsme se museli dožadovat u baru toho, aby nám alespoň objednali pití. A nakonec to ještě otočila servírka proti nám. Komunikace bod 0, vše se dá vyřešit a na všem se dá domluvit, ale toto byl opravdu vrchol. A to jsem v oboru pracovala několik let. Takže děkuji, příště si to dvakrát rozmyslím, než podnik znovu navštívím, protože mi celá situace dost zničila chuť k jídlu. Bohužel situaci nezachránila už ani slečna, která naši původní obsluhu vystřídala. Sice nám dala v závěru nějaký dezert (nedoporučuji) a každému odpustila jedno pití, ale nic z toho se nemuselo dít, kdyby nebyl problém v základní komunikaci s hostem. Takže bohužel musím říct - NEDOPORUČUJI!

Poděkujte uživateli Lucca1234.
Recenzováno: 18. července 2019

- na jídlo jsme čekali přes hodinu, i když jsme měli rezervaci a koupené "slevíky"
- obsluha otřesná a nevšímavá
- dopité skleničky zůstaly bez povšimnutí zhruba 20 min a museli jsme si jít objednat k baru
- servírky si nás nevšímaly a nebyli jsme jediní
- po obdržení sushi jsme zjistili, že na talíři není to, co jsme měli objednané - jako odpověď jsme dostali, že jim došel losos a že za to nemůžou!
- servírky absolutně nevyškolené k řešení jakýchkoliv problémů, přitom stačilo vše vysvětlit na začátku
- jako kompenzaci za dlouhou čekací dobu jsme alespoň měli 1 drink zdarma a k tomu "velice dobrý" želé zákusek :)
- sushi samo o sobě dobré - škoda, že chování obsluhy vše zkazilo a přešla nás chuť k jídlu
....naše zřejmě poslední návštěva....

Poděkujte uživateli zzzuanka.
Recenzováno: 7. července 2019

Výborné sushi. Široký výběr a velmi příjemné prostředí. Někdy trosku zmatená obsluha ale to bude nejspíš zapříčiněno brigádníky. Jinak jsme byli spokojeni a urcite mohu doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Bohumil H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sushi Miomi, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Sushi Miomi? Sdílejte své zkušenosti!