“.”
Recenze Sushi Miomi

Sushi Miomi
Č. 82 z 107 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 11. října 2020

Sushi výborné, škoda že jen obsluha katastrofa slečna by si měla uvědomit zda tuhle práci opravdu chce dělat..... Divím se že i v tomhle těžkém období kdy neví jestli je každým dnem nezavřou si dokáže odmítnout zákazníka. Člověk by to pochopil kdyby to bylo slušně řečeno ale jestli vás slečna pošle doslova dopr*ele, tak tam nemá co dělat .

Poděkujte uživateli 576hanam.

Recenzováno: 27. června 2020

vzdycky jsme tady byli spokojeni, at uz pri posezeni v restauraci tak s odnosem domu...ale bohuzel za posledni tri mesice jsou sluzby horsi a horsi...dnes uz je to druhy pripad, kdy naprosto neschopna obsluha zapomnela zadat telefonickou objednavku...takze misto toho abychom v domluveny cas jen vyzvedli sushi jsme museli cekat na to az nam jidlo pripravi a co je horsi ze nachystali uplne neco jineho nez bylo objednano a bylo to tak odflakle ze se to nedalo jist...

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 218michaelal.
Recenzováno: 29. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívila již mnohokrát a sushi mají stále výborné, jen obsluha je čím dál horší. Dříve to tak hrozné nebylo a restaurace fungovala bez problémů. Při poslední návštěvě trvalo přes 20 minut od našeho příchodu, než se nám dostalo na stůl pití. Měli jsme prázdné sklenky, obsluha chodila kolem a ani se nezeptala, zdali si ještě něco dáme. Asi je lepší si telefonicky objednat a vzít si sushi sebou domů. Snad se to v budoucnu zlepší.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli AndelkaF.
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Sushi dobrý, ale příšerná obsluha neochotná a znuděná, k tomu nepříliš čisté prostředí ( špinavý stůl )

1  Poděkujte uživateli Libovec.
Recenzováno: 19. července 2019

Bohužel jsem nic nestačila ochutnat, protože tahle restaurace, která píše, že je otevřena od 11 do 23 hodin, měla včera už ve 20:50 kuchyň zavrenou..

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Klucino.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sushi Miomi, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Sushi Miomi? Sdílejte své zkušenosti!