“Nedoporučuji”

Přidejte ji.
Restaurace a pivnice U Osla
Č. 76 z 103 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vřele NEDOPORUČUJI! Během pročítání lístku (o který jsme si museli mimochodem zažádat) jsme byli upozorněni, z čeho všeho si NESMÍME vybírat, protože zrovna teď to nenabízí. Za půl minuty nás navštívili 4 různí “číšníci” s otázkou, jestli už máme vybráno - upřímně jsem za tu dobu nevybral ani pití. Ve 4 lidech jsme si objednali 4 polévky a 4 hlavní jídla. Nejprve přinesli 2 polévky a poté nezkušení “číšníci” začali nosit hlavní jídlo. Po upozornění, že jsme ještě stále nedostali 2 polévky si paní číšnice naštvaným až znechuceným způsobem “odfrkla” - její výraz vypadal, že za to můžeme my. Situace se napravila. Po polévce přinesli hlavní jídlo. Ano, opravdu jen a pouze jedno jídlo, které navíc ke všemu bylo studené. Čekání třech dalších spolusedících trvalo bezmála 40 MINUT!!! Nejsem číšník, ale normálně uvažující člověk ví, že jídlo by mělo být servírováno všem u stolu ve stejnou chvíli (v rámci možností). Jídlu bych vytknul to, že bylo studené. Při placení nám naúčtovali 6 polévek. Otřesný zážitek.

Poděkujte uživateli davidvenda.

Recenzováno: 10. listopadu 2019

Dnes měl můj bývalý švagr zde narozeniny. V odpoledních hodinách zde bylo přes obědy sice vícero lidí, přes Svatomartinské hody. Byly zde 3 obsluhující číšníci. I přes to, že nebyla restaurace plně vytížená, číšníci měli bloček na zapisování požadavků zákazníka došlo k několika zásadním pochybením? Jsem vyučený číšník a i přes to, že to mnoho let nedělám, tak základy mám v sobě! První věc? Objedná li si zákazník něco, dejme tomu kávu a já si jí jako obsluhující zapíši, tak tomu zákazníkovi jí přinesu a ne, že se nedočká ani po hodině. Zvláště pokud mu donesu dezert jež si objednal. Další chybou číšníků a ta je neodpustitelná je ta, že k dezertu vždy donesu hostovi příbor tzn. dezertní vidličku a je li součástí dezertu krém (lávový dortík a zmrzlina), tak navíc mu k tomu podávám i malou dezertní lžičku nebo alespoň kávovou ba navíc, když tento dezert konzumuje malé dítě. Výsledným efektem bylo, že malá 7letá holčička jej jedla masovou vidličkou! Jako bonus? Objednáte si skleničku k vínu a čekáte hodinu a opět nic? Nakonec jsem začal popíjet přímo z láhve. Jídlo bylo sice svým způsobem dobré, ale málo teplé nebo snad ohřáté? Kačenka na česneku se špenátem za studena. Špenát byl rozhodně z pytlíku, polotovar! Nejsem Polreich, ale ani d...l a každý člověk pozná špenát z pytlíku a špenát čerstvý. Za 189.- Kč si myslím, že by si tenhle pokrm zasloužil více! Ve fázi, kdy jsem neobdržel kávu, příbor k dezertu ani skleničku k vínu a to pak pil jako šupák z parku se v restauraci nacházeli maximálně 3 hosté. Takže závěrem: rozhodně nedoporučuji!

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

vnitřní interiér je nově a pěkně zařízený, dvě velké ploché TV, hrací koutek, oddělené boxíky, krb.
Šikovná a milá obsluha.
Jídlo bylo skvělé, hlavně žebra.Syn měl pizzu a také byla dobrá.
Nenechte se odradit venkovní ošklivou budovou z 80 let :-)

Poděkujte uživateli Iva Č.
Recenzováno: 26. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme s pritelem zasli do teto restaurace na obed,vybrali jsme si dve jidla z obedoveho menu. Polevka,vyvar,byla typu neurazi,nenadchne. Pravy gurmansky zazitek ovsem nasledoval. Kureci stehno s houbovym rizotem znamenalo,ze se kuchari rozvarila ryze,tak do ni primichal par nasekanych zampionu a aby to na talirku “vypadalo” zalil tuhle dobrutku poradnou porci mastnoty. Pro jistotu to jeste vkusne na taliri doplnil salatkem z nasekanych kostalu cinskeho zeli a jednou ctvrtkou rajcete. Smetanove brambory pak znamenalo stouchane brambory,ktere smetanu nevidely ani z projizdejiciho rychliku. Za mne rozhodne nedoporucuji.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli 456sylvav.
Recenzováno: 30. března 2019

Interiér restaurace příjemně překvapí, hlavně ve srovnání s ošklivou budovou ve stylu 80. let. Jídlo bylo moc dobré, i když ho pro naši velkou skupinu přinesli o více než půl hodiny později, než bylo objednáno.
Problémem, který nám trochu zkazil dojem z jídla, byla ale servírka, která nás na začátku obsluhovala. Totálně bez náznaku úsměvu, neochotná a otrávená. Navíc poté, co nám přinesla jídlo, už jsme pro ni téměř přestali existovat.
Naštěstí ji pak vystřídala o poznání příjemnější kolegyně. I tak si ale člověk jako jeden z dojmů zapamatuje pocit, že někoho obtěžuje.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli SaSandrine.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace a pivnice U Osla, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Restaurace a pivnice U Osla? Sdílejte své zkušenosti!