ZOO a zámek Zlín - Lešná
Č. 1 z 15 zařízení v kategorii aktivity – Zlín
Pokud jste na Zlínsku a máte čas, jděte do ZOO

ZOO Lešná je největší a nejlepší turistická atrakce na Zlínsku. Naprosto oprávněně, ZOO je... přečíst další informace

Recenzováno: 17. dubna 2020
Jiří K
Zlín, Česká republika
ZOO v novém

ZOO je neustále doplňována o nové prvky a expozice. Nyní se staví sloní výběh a dále bude i Jaguár... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2020
premek82
Lukov, Česká republika

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Podle mě nejkrásnější zoo v ČR. Malá, útulná, otevřené výběhy, mnohdy jste přímo se zvířaty. Fantasie - Doporučuji

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli MarekZapletal.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vyšlo nám nádherně počasí, to dělá určitě svoje. Velmi příjemná procházka s dětma, ty samozřejmě nadšené ze všech zvířat. U výběhu tygrů jsme viděli tři mláďata, zrovna se kočkovali, tak to byla hezká podívaná. Pro děti je uvnitř spousta míst, kde se zabavit, jedno z nich je prostorné hřiště s průlezkama, kde se vyblbnuli minimálně hodinu, odvést je z tama bylo téměř nemožné. Povedlo se a vláčkem jsme se nechali vyvést nahoru! Moc se jim Zoo líbila a nám jednoznačně taky!

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Za mě nejkrásnější zoo v České republice. Vždy se sem budeme vracet

Jediné co bych vylepšil, je způsob stravování. Na každém rohu hranolky, párek v rohlíku nebo langoš. Člověk tu nemá šanci se alespoň trochu zdravě najíst.

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli romanhradecky.
Recenzováno: 9. října 2019

Letos jsme ji navštívili s vnoučaty a všem se nám tam moc líbilo.Vše bylo perfektní.Viděli jsme všechna zvířata,jídlo taky OK a dle mě jedna z nejlepších ZOO v Česku.Dětem se nejvíc líbili rejnoci a tučňáci.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli vladimirbk.
Recenzováno: 1. října 2019

Zoologická zahrada na bývalém panství rodiny Seilernových, hodně členitý terén, park, les, africká příroda, v dolní části japonská meditační zahrada a rybníčky s vodním ptactvem. Krásná zoo, opečovávaná, rozlehlé a nápadité výběhy, hezké cedule se zajímavostmi o zvířatech. Velký zážitek v pavilónu rejnočků s možností je hladit a krmit krevetami. A překvapení, uprostřed zoo se objevil pohádkový zámek s původním krásným vybavením a spoustou suvenýrů z dalekých cest, poutavá prohlídka s průvodkyní. V areálu zoo je více možností občerstvení, zvolili jsme bistro Limpopo kousek pod zámkem, vybrali jsme si zde klasický oběd české kuchyně a pochutnali jsme si. Celý objekt nápaditý a pečlivě udržovaný, je to tu moc pěkné.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli IrenHa.