“Ne moc milá zkušenost”
Recenze Epupa Café

Epupa Café
Recenzováno: 26. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zvenčí příjemně vypadající kavárna, po příchodu dovnitř nás, ale přivítalo nemilé překvapení v podobě číšnice, která návštěvou téměř jediných zákazníků, očividně nebyla moc nadšená. Nestihli jsme otevřít nápojový lístek a pani už stála u našeho stolu, bez jediného pozdravu nebo otázky "co si dáte", nad námi pouze stála a její znuděný výraz mluvil za vše. Dali jsme si kafe a to bylo v pořádku, nicméně přístup paní číšnice nás odradil od případné budoucí navštěvy kavárny.

Poděkujte uživateli 584krist_nag.

Recenzováno: 1. října 2016 prostřednictvím mobilu

Oblíbená kavárna v centru Zlína..bohatý sortiment..dobrá káva..milá, usměvavá a ochotná obsluha..přiměřené ceny..útulné prostředí.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli romanaz879.
Recenzováno: 13. září 2016

Při návštěvě Zlínského filmového festivalu jsme se zde zastavili na kafe. Obsluha byla velmi příjemná a ceny také. Dala jsem si speciální kávu z nějaké houby, ale chuť mne nenadchla. Kamrádka ale měla kávu výbornou a překvapily nás velmi mile ceny. Prostředí bylo nekuřácké a velmi útulné.

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Šárka M.
Recenzováno: 25. července 2016

V teto kavarne delaji naprosto vynikajici tousty, samozdrejmosti je skvela kava. Super je ze je tato kavarna kousicek od namesti Miru ktere je centrem takrka vseho deni ve Zline.

Datum návštěvy: květen 2016
Poděkujte uživateli Leona B.
Recenzováno: 22. června 2016

Kavárna nabízí poměrně velký výběr sortimentu, ovšem pokaždé když jsme byli, tak vázla obsluha, což zbytečně kavárně škodí.

Datum návštěvy: únor 2016
Poděkujte uživateli Adéla J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Epupa Café, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Epupa Café? Sdílejte své zkušenosti!