“Standardní kavárna”
Recenze Káva Jinak

Káva Jinak
Č. 26 z 108 Restaurace v Zlíně
Recenzováno: 3. ledna 2020

Jedna z mnoha standardních kaváren ve Zlíně. Obsluha příjemná. Vhodné, pokud potřebujete popracovat a k tomu si dáte kávu a zákusek. Obsluha se nevtírá, je příjemná a můžete u kávy posedět a případně pracovat hodně dlouho. Kavárna je na velmi dobrém místě.
Doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Konecna.

Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Úplně zničeni procházením galerie narazili jsme na kavárničku se zmrzlinou. Zprvu trošku zmatená obsluha nám vyhověla ve všech našich přáních. Espresso, rakvičky se šlehačku, likérová špička i zmrzlina byly báječné. Určitě se sem ještě vrátíme neboť i výběr hudby a sezení nám vyhovovaly.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli 385karelm.
Recenzováno: 7. září 2016

Nabídka různých druhů kávy, čokolády a koktejlů, domácí šlehačka, ovocné šťávy, jednoduché dezerty , obložené tlustý a bagety.
Rychlá a příjemná obsluha i na zahrádce.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli iskau.
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Nikdy na kavárně moc neposedím, ale skvělé kafčo si vždy vezmu s sebou když jdu okolo. Nyní jsem byla velice překvapena z ochotného a milého persenálo, který této kavárně chyběl. Za mě doporučuji všem kdo mají rádi chutnou kávu.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Markéta B.
Recenzováno: 6. srpna 2016

Výborná káva a brownie s domácí šlehačkou :)
Velká zahrádka, posezení pod slunečníky
Obsluha velice příjemná

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli TadeasRK.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Káva Jinak, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj

Už jste navštívili Káva Jinak? Sdílejte své zkušenosti!