Valtur Torre Chia
300 US$
Orbitz.com
145 US$
  • Restaurace
Faro Capo Spartivento(Domus de Maria)
801 US$
  • Snídaně v ceně
New Barcavela Hotel(Santa Margherita di Pula)
167 US$
Travelocity
  • U pláže
Hotel Abamar(Santa Margherita di Pula)
137 US$
130 US$
Hotels.com
  • Snídaně v ceně
Forte Village Resort - Villa del Parco(Santa Margherita di Pula)
1 790 US$
  • Bezplatné parkování
Pro zadaná data nebyly nalezeny žádné dostupné pokoje od našich partnerů
Recenzováno: 9. září 2016

Kvalita služeb průměrná. Pokoj hezký s balkonkem (i když náš byl zcela nahoře v části Torre, větší vzdálenost do restaurace i na pláž). Hezké domky umístěné v kopci, hodně zeleně, vše upravené. Nejvíce se mi líbilo moře a pláž, horší byla nabídka v rámci all inclusive. Bar na pláži v rámci all inclusive není, nápoje jsme si kupovali. Bar u bazénu funguje - zdarma pouze voda a limonáda do malých plastových kelímků (pořádně se tedy ani nenapijete :-(), dále zdarma pivo, mirto, vodka a whisky, káva - všechny druhy. Cola light a míchané nápoje jsme si kupovali - cena kolem 8 Euro. Každý klient dostane při příjezdu kartu, na kterou se u baru placené věci načítají. Wifi na pokojích nefunguje, v lobby také signál nic moc. Velmi mne překvapila situace v restauraci již v době večeře, kdy jeden den byly na stole hezky upravené zákusky a personál stůl neustále fotil a nepustil k ní klienty. Teprve po chvíli byl dán pokyn, že se ke stolu může - velmi ponižující. Od 17 do 18 hodin bylo avizováno občerstvení u bazénu - spočívalo v nakrajeném těstě potřeném kečupem a chipsy. Celý stůl byl ozdobený ananasy, ale ty sloužily jako ozdoba, nikdo je nenakrájel :-))). Avizovaná doba nebyla pokaždé dodržena, třeba až kolem 18 hodiny začal personál těsto z plechů krájet. Nebudu popisovat zákulisí přípravy odpoledního snacku :-). V okolí hotelu nepořádek, není zde žádné městečko, ale s touto informací jsme předem počítali. Klienti jsou označováni barvami náramků dle národností - také zvláštní. Půjčili jsme si auto - cena za Fiat Panda v září 65 Euro vč. pojištění na den. Doporučuji návštěvu města Nora, Cagliari, Iglesias, Saint Antioco (malý ostrůvek) - tento okruh se dá stihnout v jednom dni.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj ve středu celého areálu.
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Čaj Č.
Recenzováno: 18. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) v páru