Recenzováno: 21. července 2019

Hotel Diamonds La Gemma doporučjeme jako top hotel. Velmi kvalitni jídlo a pouze kvalitní nápoje. Ubytováni jsme byli ve vilkách které jsou asi starší ale čisté. Pláž je asi jedna z nejlepších, protože príliv a odliv je velmi malý oproti zbytku ostrova a především je naprosto čistá a každý den upravená. Pŕi procházce na sever ostrova jako jediná bez odpadků a chaluh. Vřele doporučujeme.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 23. února 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel Diamonds La Gemma na ostrově Zanzibar - naše “první černá ” Afrika, takže jsme přijížděli trochu s rozpaky. Hotel se nachází v severo-západní části ostrova, kde moře tzv. neutíká mnoho set metrů. Takže patří mezi nejdražší na ostrově, ale na druhou stranu poskytuje naprosto špičkové služby! Měli jsme ubytování v tzv Suites Ocean, které jsou po prezidentské vile nejdražší, ale nepočítá se zde s dětmi takže vyšší cena se dělí i mezi ně, což v konečném důsledku nevyjde vůbec špatně! K ubytování patří i komorník! My jsme měli Husseina a naprostá spokojenost!! Dokonalosti se blížící gastro! Možno využívat ala Carte a také nejlepší restauraci na ostrově Sea Breeze se střídajícím systémem světových šéfkuchařů, tato je však již za 100$ na hlavu, za nás byla sleva na 80$, a nepočítaly se děti! V ceně byla i vinná degustace.

Datum pobytu: leden 2019
1  Poděkujte uživateli pabloKry.
General Manager S, General Manager v zařízení Hotel La Gemma Dell’Est, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2019

Dear Guest

Thank you for your kind feedback and for sharing it on Tripadvisor. It is always a pleasure for me and my team to see that our hotel and services are being enjoyed by our guests. Please do visit us soon again.

Recenzováno: 12. ledna 2019

Nádherný hotel ,pokoje prostorné,krásně upravená zahrada a okolí,super jídlo, velice úžasný milý personál tento hotel nemá chybu .Krásná pláž s bílým pískem i při odlivu krásné koupání moře čisté průzračné.Tento hotel určitě ještě navštívíme.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli niky140.
General Manager S, General Manager v zařízení Hotel La Gemma Dell’Est, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. ledna 2019

Dear Guest

Thank you very much for your kind feedback and for sharing it with us on Tripadvisor. Please do visit us soon again.

Recenzováno: 10. prosince 2018

Hotel je situován v severní části ostrova, kde nejsou odlivy tolik znát, oproti jižní části. Hotel má krásnou udržovanou zahradu a také prostorné a krásné pokoje (tedy doporučuji si připlatit za větší pokoj. Vyplatí se. Stravování je velmi dobré, výběr velmi široký, ani není šance vše ochutnat.

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Paolo616616.
General Manager M, Manager v zařízení Hotel La Gemma Dell’Est, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2018

Dear Paolo616616,

We are glad that you had a great time at Diamonds La Gemma dell'Est. We sincerely appreciate all your encouraging comments on our Ocean Suite room, garden and food.

Thank you for taking your time to write a positive review and for choosing to stay with us for your holiday trip to Zanzibar.

Best regards,
La Gemma dell'Est Management Team

Recenzováno: 18. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Nejkrásnější dovolená, skvěle umístěný hotel, prekrasna pláž, perfektní jídlo, výborný personál, vše na jedničku !
A nesmíme zapomenout na naši delegatku od Fischera, na slečnu Evu, velice příjemná, usměvavá, vstřícná a velice ochotná. Mockrát děkujeme

Datum pobytu: duben 2018
1  Poděkujte uživateli tessynka.
General Manager M, General Manager v zařízení Hotel La Gemma Dell’Est, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. dubna 2018

Dear Guest

Thank you very much for sharing your kind feedback with us on Tripadvisor. Me and my team are very pleased that you did like your stay and we are all looking forward to welcoming you back very soon.