Recenzováno: 24. února 2018

Úžasná dovolená kam se rádi vrátíme. Hotel afrického stylu, nečekejte luxus ale vše velmi příjemné, jídlo výborné. Pláž krásná, jen spoustu řas, ale to k přírodě patří. Za týden pobytu pouze dvakrát odliv a oceán se nám vždy do oběda vrátil :)

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Katerina S.
MichelleManagement, Manager v zařízení Kiwengwa Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. února 2018

Milá Kateřino,

vážíme si všech vašich milých slov o úžasně strávené dovolené v našem hotelu.

Těší nás, že jste si užili naši pláž i výborné jídlo. Děkujeme, že jste byli našimi hosty a doufáme, že nás v budoucnu opět navštívíte!

S přátelskými pozdravy Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Po otevření vchodové brány se člověk octne v ráji . Nádherné místo pro zimní dovolenou . Pokoje utulné, každý den uklizene, cely resort v naprosté čistotě. Na výběr s mnoha druhu jídla, desertu a výborného čerstvého ovoce . Příjemný teplý oceán s přijatelným odlivem, dostatek míst na odpočinek jak u bazénu tak na pláži. Místní personal velmi ochotný, milý a usměvavý . Rádi se na místo vrátíme .

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Květa M.
MichelleManagement, Manager v zařízení Kiwengwa Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. března 2018

Milá Květo,

děkujeme za Vaše milá slova chvály. Velice nás těší, že jste s námi strávili příjemnou dovolenou plnou odpočinku a dobrého jídla a cítili se u nás doslova jako v ráji.
Bylo nám potěšením moci Vás zde na Zanzibaru přivítat a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem Kiwengwa Beach Resort Team

Recenzováno: 8. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Resort je umístěn na severní straně Zanzibaru. Stále tu lehce fouká vítr, který zpříjemňuje pobyt na slunci. Na pláži jsou lehátka, slunečníky a bary. Resort a bazény je udržovány v naprosté čistotě. Přímo u bazénu je spoustu polstrovaných lehátek stolků s křeslama a míst k odpočinku a hlavně bar. Po celou dobu pobytu bylo jídlo naprosto geniální. Nedá se nic vytknout. Pokoje stále uklizene. Každý večer ještě chodí personál a pokoje stříkají proti komárům. Byla to báječná dovolená.

Datum pobytu: leden 2018
4  Poděkujte uživateli Roman P.
MichelleManagement, Manager v zařízení Kiwengwa Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2018

Milý Romane,
děkujeme za sdílení Vašich zážitků prostřednictvím této recenze.
Jsme velice rádi, že jste u nás strávili příjemnou dovolenou plnou krásného koupání, zábavy a skvělého jídla.
Vaše slova chvály jsou tím nejlepším oceněním pro celý náš tým.
Upřímně doufáme, že Vás zde budeme moci opět brzy přivítat.
Vřelé díky a mnoho pozdravů od Kiwengwa Beach Resort Teám

Recenzováno: 28. prosince 2017

Docela rozsáhlý resort přímo u pláže, která byla udržovaná. Odliv byl přijatelný a nebyl na obtíž spíše to byla zajímavá zkušenost. Moře teplé a díky odlivům vyplavovalo mořskou trávu. Personál ochotný, usměvavý. Neměli jsme žádný problém. Strava chutná od místní svahilské kuchyně až po italskou. Mořské plody, sladkosti a spousta čerstvého ovoce. Štědrovečerní večeře byla opravdu štědrá.

Tip ohledně pokoje: Za příplatek si můžete objednat apartmán přímo u pláže s whirpoolem.
Datum pobytu: prosinec 2017
3  Poděkujte uživateli Kamil K.
MichelleManagement, Manager v zařízení Kiwengwa Beach Resort, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. prosince 2017

Mily Kamile,
velice nas tesi ze jste stravili prijemnou dovolenou v doprovodu sluzeb celeho naseho tymu, uzivani more a dobrot z nasi kuchyne. To vse patri k nezapomenutelne dovolene
a doufame, ze prave takovou jste s nami stravili.
Dekujeme, ze jste si vybrali nas hotel a take za sdileni Vasich zkusenosti prostrednictvim teto recenze. Bude nam cti moci Vas v budoucnu opet privitat.
Mnoho pozdravu od Kiwengwa Beach resort Team

Recenzováno: 7. května 2017

Cely hotel byl čistý a upraveny. Pokoj byl prostorný, jednoduše zařízený. Pláž je každé ráno uklizena, lehatek je dostatek. Animace není žádná hitparáda. Jídla byl dostatek, různé vybere si každy. Tento hotel bych doporučila.

Tip ohledně pokoje: U hlavní brány mají pokoje více sluníčka.
Datum pobytu: leden 2017
25  Poděkujte uživateli fiserova486.