Recenzováno: 25. října 2018

Pokud někdo tráví celou dovolenou v resortu, tak je to pro něj ideální místo. Resort je sice starší, ale denně velmi udržovaný, veškeré služby i personál je super. Pro děti tu, ale zde nic není. Pláž je tu skvostná, ale moře si zde moc neužijete, jsou zde velké odlivy a většinu dne tu moře není, když přijde příliv, hrne s sebou nespočet vodní trávy a chaluh, takže koupačka nic moc, jak se zvednete z lehátka a chcete jít do moře, vrhnou se na Vás desítky místních prodejců, kteří na Vás čekají celé dny na pláži a otravují Vás celý pobyt. Co se týče celkově ostrova, jestli někdo píše, že je to ráj, tak musí být celou dovolenou pod vlivem aspoň pěti promile... Hlavní město mi přišlo jako u nás čtvrť Chanov, špína plíseň a smrad, opravdu tu není nic k vidění ! Není se čemu divit, je tu velká chudoba, lidé tu zde nechtějí pracovat a v podstatě nemají ani kde, to je zde vidět po celém ostrově. Jediné co stálo za něco byla státní farma, Jozani park a Prison Island. Jak píše tedy paní v předchozí recenzi, Zanzibar nenadchne ani neurazí, je to takový hodně drahý Egypt.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Marek K.
Recenzováno: 5. října 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je trochu starší, ale je na krásné pláži, takze se to vyrovná. Pro náročné uživatele nedoporučuji. Jídlo bylo dobré, ale hodně ryb a mořských plodů. Vždy se dalo vybrat. Nejlepší jsou výlety, doporučuji využít místní, je to skoro 3x levnější než s cestovkou. Zanzibar je nádherný ostrov a stojí za to.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Petra V.
Recenzováno: 22. července 2018

Výborný hotel zaměřený převážně na italskou klientelu. Výborná kuchyně z čerstvých ryb i ostatních druhů mas. Večeře fantastické.. Kouzelná pláž z bílého písku (jako mouka) kde oceán při odlivu ale zmizí asi 200 metrů. Po celou dobu pobytu jsme byli maximálně spokojeni s hotelovými službami. Dále bych chtěl ocenit práci recepčního Tahira za péči se kterou se nám věnoval a to převážně v českém jazyce!!! Velmi děkuji Míra a Lara

Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli MiRa1601.
Recenzováno: 28. března 2018

Navštívit Zanzibar je prostě sen. Při návštěvě pak člověk pozná, že je to opravdu ráj. Tento resort jsme si vybrali správně! Na plážích byli masajové, kteří byli hodní a přátelští, někteří uměli dokonce česky a domluvili jsme si s nimi spoustu výletů po ostrově, které nás vyšli mnohem levněji než přes naší CK. Stojí za to navštívit jak vesnici Kiwengwa, tak i hlavní město Kamenné město nebo jet se zajet podívat na západ slunce v Nungwi. Tohle místo nás přesvědčilo o tom, že Afrika je nádherná! Místní jsou sice chudí a liní, ale při hovoru s nimi vidíte, že jsou šťastní s tí co mají a chudoba jim nebere chuť do života! Doporučuji tento resort!! Zaměstnanci mladí a usměvaví!!!
Hakuna matata!! Jambo!!!

Datum pobytu: únor 2018
1  Poděkujte uživateli Anciii100.
Recenzováno: 2. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Opravdu úžasná dovolená, které nebylo co vytknout. Ubytování ve dvoupodlažních vilkách. Zařízení jednoduché žádný luxus to nebyl, ale s tím jsme počítali když jsme tam jeli. Každý den byl pokoj uklízený a vyzdoben květinami. Pitná balená voda každý den doplněná do lednice. Jídlo v hotelu naprosto úžasné, každý si najde svoje jelikož výběr byl opravdu bohatý. Každý si našel svoje od mořských plodů po hovězí maso, těstoviny, polévky a různé speciality od šéfkuchaře. Dezerty také výborné. Možnost obědůa odpoledního snacku v plážovém baru, dále je tady také pizzerie allacarte, která je na objednání. Nabídka nápojů také super. Pláž je relativně čistá, ale koupat se v moři moc nedá jelikož je každý den velký odliv a moře se vrací až v odpoledních hodinách. Boty do vody bych také doporučila. Lehátek na pláži je dostatek a ochotně vám personal přenese lehátko kde potřebujete dá vám matraci a nachystá ručník. Bazén je čistý a dá se v něm zaplavat. Personál hotelu je ochotný milý a usměvavý. Animátori jsou úžasní každý den program v divadle, na pláži od od jógy, fotbalu po různé soutěže. Hotelový komplex hlídají místní masajové. Na výletech bych se doporučila domluvit s místníma je to vhodně levnější než v hotelu, ale také lepší organizace a místní vám toho ukáže o mnoho více. Doporučuju King George...bývá vedle na pláži v baru super člověk, který zorganizuje opravdu všechno a za polovinu ceny a ještě s jidlem. Navštívili jsme Blue Safari, potápění, plavání s delfiny, návštěva města a různé pláže...Opravdu pecka. Kdyby cokoliv klidně mi můžete napsat DionaS@seznam.cz

Datum pobytu: prosinec 2017
4  Poděkujte uživateli 134denisas.