Recenzováno: 31. července 2019

Recepce: příjemný personál; dobrá slovní zásoba; se vším poradili; jediné mínus je, že nám nedali ovladač od klimatizace, kterou jsme měli v ceně, ale to se později vyřešilo
Pokoje: Průměrné, ne vše fungovalo jak má; úklid trochu pokulhával, kdyby nebyli vysypané koše, ani bychom nepoznali, že tam někdo byl; výměna ložního prádla pravidelně a v pořádku
Restaurace: zpočátku jsme byli spokojeni, ale když třetí den bylo v podstatě pořád to stejné jídlo tak už nám to začínalo lézt krkem, tak nějak se to snažili měnit, ale pořád to chutnalo stejně, z ovoce byl pořád jen meloun
Bar: v programu All Inclusive očekávám víc než vyčpělé víno, co je nalito v kelímcích půlku dne; pivo co chutná jak naředěné vodou; teplé Ouzo a Raki...
Jinak hotel plný pubertálních němců a angličanů, kteří nevědí co je koš na odpad.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli kejtou.
Recenzováno: 17. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

V hotelu Triton jsme byli poprvé a celkově jsme byli spokojeni. Velmi příjemný personál, který se o nás pečlivě staral a se vším pomohl. Využili jsme programu all-inclusive a všeho bylo dostatek. Jidlo bylo pestré a každý den bylo něco nového. Pokoj dostačující s klimatizací a ledničkou v ceně. Bazén čistý a nepřeplněný a vždy se našlo místo na lehátku. Okolí působí klidně, avšak večer to zde dost ožije. Odpoledne se zde otevírá spousta restauraci s tradiční kuchyní a pestrým výběrem jidel. K moři je to opravdu kousek. Moře čisté, ale poměrně divočejší co se týče vln. Radi sem opět někdy zavítáme... Petr a Jana

Datum pobytu: srpen 2017
6  Poděkujte uživateli Petr N.
fanisfler, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zařízení Triton Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. srpna 2017

Hello Petr and Jana,
I am very happy that you enjoyed yourselves here at Triton Hotel and we do hope to make it back in the future.
You have a big hug from the whole staff of Triton Hotel!

Recenzováno: 28. září 2016

V hotelu jsme byli 15dni, a jednoznacne se priklanim k nazoru, ze cena odpovida kvalite. nejsme narocni a proto jsme byli spokojeni, presto by hotel mohl na nekterych vecech ,,zapracovat,, co se totiz tyka uklidu, je opravdu cisto, kazdyden chodi uklizecka, pekne srovna povleceni a rucniky, ale minimalne nas pokoj nevytirala, snad ani nezametala. takze po tydnu se na balkone hromadil nanoseny pisek z plaze, ktery se roztapkaval po pokoji. neni to tragedie, ale kdyz uz tam uklizecka je, urcite by ji lehke pretreni pokoje nezabilo.
obsluha u baru je naprosto bez problemu a prijemna a jidlo je dobre, jen po 15 dnech uz vam nektera jidla lezou krkem. ale prvni dny nam moc chutnalo,vyber pomerne velky predevsim na zeleninu. na plaz je to kousek a neni vyjimkou ze je cervena vlajka, ale to k severu krety asi patri. v okoli nespocet obchudku, taveren, baru a diskotek.
Pro nenarocne je hotel triton dobra volba, ja jsem si tech 15 dni uzila.

Datum pobytu: září 2016
3  Poděkujte uživateli barusberus.
Recenzováno: 23. června 2016

Slusny hotel, pratelsky personal,vyborne jidlo,venkovni bazen cisty,kousek od more cca 5min chuze. Vsem doporucujeme.Dostupnost obchodu s nejruznejsim zbozim. Nocni zivot rusny az do rana. More ciste, nadhera.

Datum pobytu: červen 2016
7  Poděkujte uživateli teproza.
Recenzováno: 26. listopadu 2015

Pokoj čistý, malý a odpovídající ceně. Venkovní bazén čistý, vždy uklizeno okolí. Venkovní bar v pohodě. Stravování all inclusive bez problémů, velký výběr jídla včetně velkého množství místních pokrmů.
Všude v hotelu pořádek a čisto. Pan majitel neustále mezi hosty.

Datum pobytu: září 2015
6  Poděkujte uživateli Vlastislav N.