Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po přečtení mnoha negativních recenzí na hotel Triton, jsem se bála kam přijedu. Nicméně jsem byla příjemně překvapená :)
Je pravda, že některé pokoje by si zasloužily zrenovovat, ale není to až taková tragédie, jako zdejší recenzanti píší. Bydleli jsme v bloku za bazénem, pokoje 500 a výš, které disponují přistýlkou. Na pokoji je klimatizace a lednička, každý pokoj má buď balkón či terasu. Velké plus je zástěna proti slunci, ráno se pěkně spí a neotravuje vás světlo.
Připlatili jsme si za All inclusive, se kterým jsme byli spokojeni. Restaurace je sice menší (a ani výběr jídel není největší), nicméně vždy se dalo dobře nakombinovat. Na snídaně jogurt, cereálie, vajíčka, fazole, párky, buchta, bageta, sunky a syry,.. Na obědu a na večeři byla vždy nějaká ryba/ rybí prsty, maso, brambory, zelenina, těstoviny, omáčky, meloun, zmrzliny, piškot, polévka,..
Na recepci jsou velmi milí a se vším Vám ochotně poradí (informovali nás o autobusech do Herakliónu) a i výměna pokoje kvůli přistýlce se vyřešila bez problému.
Jediné mínus pro nás byl bazén, okolí bazénu by nejspíš už opravdu potřebovalo renovaci, a také lokace. Malia je letovisko nočního života, klubů, barů a návštěvníků, kteří bohužel občas v noci pořvávali. Večer se dalo procházet pouze ulicema s krámkama,žádná procházka okolo pláží zde nebyla.
Z pláže jsme také byli vcelku zklamáni, všude jsou lehátka a slunečníky (5 eura na den), ale volné místo bez lehátek na ležení se špatně hledá. Moře bylo první týden našeho pobytu opravdu hodně rozbouřené, že se ani nedalo plavat/ stát dál než pár metrů od břehu.
I tak jsme si pobyt užili, hlavně mějte napaměti, že toto je 3* hotel, tak zázraky nečekejte.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli AdelC703.
Recenzováno: 31. července 2019

Recepce: příjemný personál; dobrá slovní zásoba; se vším poradili; jediné mínus je, že nám nedali ovladač od klimatizace, kterou jsme měli v ceně, ale to se později vyřešilo
Pokoje: Průměrné, ne vše fungovalo jak má; úklid trochu pokulhával, kdyby nebyli vysypané koše, ani bychom nepoznali, že tam někdo byl; výměna ložního prádla pravidelně a v pořádku
Restaurace: zpočátku jsme byli spokojeni, ale když třetí den bylo v podstatě pořád to stejné jídlo tak už nám to začínalo lézt krkem, tak nějak se to snažili měnit, ale pořád to chutnalo stejně, z ovoce byl pořád jen meloun
Bar: v programu All Inclusive očekávám víc než vyčpělé víno, co je nalito v kelímcích půlku dne; pivo co chutná jak naředěné vodou; teplé Ouzo a Raki...
Jinak hotel plný pubertálních němců a angličanů, kteří nevědí co je koš na odpad.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli kejtou.
Recenzováno: 17. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

V hotelu Triton jsme byli poprvé a celkově jsme byli spokojeni. Velmi příjemný personál, který se o nás pečlivě staral a se vším pomohl. Využili jsme programu all-inclusive a všeho bylo dostatek. Jidlo bylo pestré a každý den bylo něco nového. Pokoj dostačující s klimatizací a ledničkou v ceně. Bazén čistý a nepřeplněný a vždy se našlo místo na lehátku. Okolí působí klidně, avšak večer to zde dost ožije. Odpoledne se zde otevírá spousta restauraci s tradiční kuchyní a pestrým výběrem jidel. K moři je to opravdu kousek. Moře čisté, ale poměrně divočejší co se týče vln. Radi sem opět někdy zavítáme... Petr a Jana

Datum pobytu: srpen 2017
6  Poděkujte uživateli Petr N.
fanisfler, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες v zařízení Triton Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. srpna 2017

Hello Petr and Jana,
I am very happy that you enjoyed yourselves here at Triton Hotel and we do hope to make it back in the future.
You have a big hug from the whole staff of Triton Hotel!

Recenzováno: 28. září 2016

V hotelu jsme byli 15dni, a jednoznacne se priklanim k nazoru, ze cena odpovida kvalite. nejsme narocni a proto jsme byli spokojeni, presto by hotel mohl na nekterych vecech ,,zapracovat,, co se totiz tyka uklidu, je opravdu cisto, kazdyden chodi uklizecka, pekne srovna povleceni a rucniky, ale minimalne nas pokoj nevytirala, snad ani nezametala. takze po tydnu se na balkone hromadil nanoseny pisek z plaze, ktery se roztapkaval po pokoji. neni to tragedie, ale kdyz uz tam uklizecka je, urcite by ji lehke pretreni pokoje nezabilo.
obsluha u baru je naprosto bez problemu a prijemna a jidlo je dobre, jen po 15 dnech uz vam nektera jidla lezou krkem. ale prvni dny nam moc chutnalo,vyber pomerne velky predevsim na zeleninu. na plaz je to kousek a neni vyjimkou ze je cervena vlajka, ale to k severu krety asi patri. v okoli nespocet obchudku, taveren, baru a diskotek.
Pro nenarocne je hotel triton dobra volba, ja jsem si tech 15 dni uzila.

Datum pobytu: září 2016
3  Poděkujte uživateli barusberus.
Recenzováno: 23. června 2016

Slusny hotel, pratelsky personal,vyborne jidlo,venkovni bazen cisty,kousek od more cca 5min chuze. Vsem doporucujeme.Dostupnost obchodu s nejruznejsim zbozim. Nocni zivot rusny az do rana. More ciste, nadhera.

Datum pobytu: červen 2016
7  Poděkujte uživateli teproza.