Recenzováno: 3. srpna 2020

Už pět let jezdíme v létě na Krétu a letos jsme si vybrali destinací Malie hotel Triton. Byli jsme příjemně překvapeni, jak výborně se vypořádal zdejší personál s koronavirem. V rámci svých možností nejenom nám, ale i ostatním hostům nabídli vždy skvělé jídlo, odpovídající ubytování a příjemný osobní přístup k nám hostům. Tento hotel po všech stránkách můžeme doporučit.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 32na_ap.
Recenzováno: 1. října 2019

Hotel nedoporučujeme, velmi nekvalitní jídlo, malá obměna jídel, vybavení je velmi staré a rozbité,příšerný úklid, v koupelnách byla plíseň, povlečnení, ručníky špinavé a potrhané, pokulhávající obměna

Tip ohledně pokoje: V přízemí jsou pokoje tragické, vybavení staré a zničené. V patře akceptovatelné
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli ZdenkaVl.
Recenzováno: 12. září 2019

Upřímně musím říci, že jsem po přečtení některých recenzí byla skeptická, ale po příjezdu jsem byla příjemně překvapená.
Pokoj jsme měli čistý a útulný. Úklid (vytření podlahy, ustlání postelí a vysypání odp. košů) byl každý den, ručníky jsme měli měněné každé tři dny.
Klimatizaci a ledničku na pokoji jsme měli po celou dobu pobytu zdarma.
Co se týče stravování, taktéž jsme byli spokojeni (měli jsme all-inclusive). Některá jídla se v nabídce opakovala, ale vždy byla možnost si jídlo různě nakombinovat. Nikdy se nestalo, že by jídla bylo málo.
Bar u bazénu byl také skvělý, byl otevřený každý den s nabídkou nealko i alko nápojů a kávy.
Bazén byl čistý, okolí bazénu také. Některá lehátka byla sice již potřebovala vyměnit, ale i tak se na nich dalo v pohodě odpočívat celý den.
Personál celého hotelu byl velice milý a vstřícný. Cítili jsme se tam velice dobře.
Hotel je dobře situovaný, ale v noci je tam trochu rušněji. Malia je město, které žije hlavně v noci. Ale pokud jde o obchody a restaurace, vše je nedaleko hotelu. Na pláž je to cca 10-15 minut pěšky, moře čisté a teplé. (Jen pozor při cestě na pláž. V některých ulicích nejsou chodníky a je tam hodně řidičů na čtyřkolkách, skútrech, apod. Museli jsme dávat velký pozor, aby nás něco nesrazilo.)
Takže pokud nemáte přehnané nároky na tříhvězdičkový hotel, plně doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli mondah18.
Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po přečtení mnoha negativních recenzí na hotel Triton, jsem se bála kam přijedu. Nicméně jsem byla příjemně překvapená :)
Je pravda, že některé pokoje by si zasloužily zrenovovat, ale není to až taková tragédie, jako zdejší recenzanti píší. Bydleli jsme v bloku za bazénem, pokoje 500 a výš, které disponují přistýlkou. Na pokoji je klimatizace a lednička, každý pokoj má buď balkón či terasu. Velké plus je zástěna proti slunci, ráno se pěkně spí a neotravuje vás světlo.
Připlatili jsme si za All inclusive, se kterým jsme byli spokojeni. Restaurace je sice menší (a ani výběr jídel není největší), nicméně vždy se dalo dobře nakombinovat. Na snídaně jogurt, cereálie, vajíčka, fazole, párky, buchta, bageta, sunky a syry,.. Na obědu a na večeři byla vždy nějaká ryba/ rybí prsty, maso, brambory, zelenina, těstoviny, omáčky, meloun, zmrzliny, piškot, polévka,..
Na recepci jsou velmi milí a se vším Vám ochotně poradí (informovali nás o autobusech do Herakliónu) a i výměna pokoje kvůli přistýlce se vyřešila bez problému.
Jediné mínus pro nás byl bazén, okolí bazénu by nejspíš už opravdu potřebovalo renovaci, a také lokace. Malia je letovisko nočního života, klubů, barů a návštěvníků, kteří bohužel občas v noci pořvávali. Večer se dalo procházet pouze ulicema s krámkama,žádná procházka okolo pláží zde nebyla.
Z pláže jsme také byli vcelku zklamáni, všude jsou lehátka a slunečníky (5 eura na den), ale volné místo bez lehátek na ležení se špatně hledá. Moře bylo první týden našeho pobytu opravdu hodně rozbouřené, že se ani nedalo plavat/ stát dál než pár metrů od břehu.
I tak jsme si pobyt užili, hlavně mějte napaměti, že toto je 3* hotel, tak zázraky nečekejte.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli AdelC703.
Recenzováno: 31. července 2019

Recepce: příjemný personál; dobrá slovní zásoba; se vším poradili; jediné mínus je, že nám nedali ovladač od klimatizace, kterou jsme měli v ceně, ale to se později vyřešilo
Pokoje: Průměrné, ne vše fungovalo jak má; úklid trochu pokulhával, kdyby nebyli vysypané koše, ani bychom nepoznali, že tam někdo byl; výměna ložního prádla pravidelně a v pořádku
Restaurace: zpočátku jsme byli spokojeni, ale když třetí den bylo v podstatě pořád to stejné jídlo tak už nám to začínalo lézt krkem, tak nějak se to snažili měnit, ale pořád to chutnalo stejně, z ovoce byl pořád jen meloun
Bar: v programu All Inclusive očekávám víc než vyčpělé víno, co je nalito v kelímcích půlku dne; pivo co chutná jak naředěné vodou; teplé Ouzo a Raki...
Jinak hotel plný pubertálních němců a angličanů, kteří nevědí co je koš na odpad.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli kejtou.