Valle de Vinales

Recenzováno: 27. února 2019
836jang
Trutnov, Česká republika

Recenzováno: 14. listopadu 2019

Opravdu velmi krásné údolí, jenom nevím zda ta v úvozovkách prehistorica je opravdu to pravé co by zde nemělo chybět. Ano ty kopulovité útvary zvané Mogoty jsou divukrásné. Příroda je opravdu nádherná, stojí to za to.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Francouz2015.
Recenzováno: 27. února 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde 2dny a oba dny na koni :) doporucuji zkusit jejich horse riding tour. Uvidíte údolí,plantáže na tabák,farmy, vyhlídky. Konici Vas všude zavezou. Z každé vyhlídky si date mojito :) nebo jen vodu.Jen u doutnikare nezapomeňte smlouvat na cenu!

Datum zážitku: únor 2019
1  Poděkujte uživateli 836jang.
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velice hezke udoly. Pujcili jsme si kola a brodili jsme se po kolena v bahne. Takze behhem obdobi destu jedne na koni!

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli Libonator.
Recenzováno: 30. května 2018

Toto místo musí vidět každý, kdo jede na Kubu. Nádherné scenérie a fakt atraktivní výlety. Na koně v tabákových plantážích nebo sám v jeskyni bez průvodce, to nezažijete jen tak někde. Úžasné jídlo, kouzelné městečko. Poblíž super pláž (jako téměř všude na Kubě:-)

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli michalsebin.
Recenzováno: 4. dubna 2018

Velmi krásná a zajímavá oblast na Kubě, která je doprovázena ochutnáváním kávy, míchaných nápojů (doporučuji Coco Loco), medu a doutníků. Je možné jít pěšky, jet na koni nebo na kole. Exkurzi lze absolvovat i se školními dětmi. Doporučuji!

Datum zážitku: březen 2018
Poděkujte uživateli sima944.