Recenzováno: 10. října 2019

Kladné body začínají parkovištěm před hotelem. Pokud máte více zavazadel, nemusíte s nimi daleko. Po příjezdu na Vás budou čekat velice milé slečny / paní na recepci. To rozhodně budí lepší dojem, nežli fasáda hotelu ( avšak kvůli tomu si ubytování nevybíráme ;) Pokoje jsou čisté, nově zrekonstruované. Pro setkání dvou a více osob typu Věstonická Venuše, vhodné úplně nebudou . Na druhou stranu, pokud někdo vyráží za vínem a pokoj má pouze pro ,,padnutí za vlast" , vše je v naprostém pořádku. POZOR - stěny jsou opravdu tenké. Nebudete- li dostatečně ovínění, nebo máte slabé spaní, doporučuji špunty do uší.
Snídaně bufetové, sympatické a průběžně doplňované. Pokud něco došlo nebyl problém donést další.
Večerní posezení možné v jídelně, venku nebo v patře. Wellness jsme nevyužili, nemohu hodnotit.
Ještě jednou chválíme recepci! :)

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Holkamodrooka13.
Recenzováno: 6. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Na víkend s kamarády, v hotelu i ve vinném sklípku..... Snídaně průměrné, kuchyně taktéž, víno od Langru je opravdu dobré!
Wellness a masáže je to nejlepší co hotel nabízí. Pokoje ve starší části průměrné. Poměr ceny je odpovídající. Neurazí ani nenadchne. Slečna recepční je báječná!

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli bobanakidis.
Recenzováno: 8. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme na obědě s přáteli, první hrůza se týkala obsluhy - nikoho pomalejšího jsem ještě neviděl (terasa byla z poloviny plna, ale na stolec špinavé nádobí, na pultu další hromada spinaveho nádobí, na pití jsme čekali 15 minut, byl nám donesen dzbanek s vodou bez sklenicek, k druhému stolu to samé, příbory nekompletní, museli jsme si říci o lžíce, jinak bychom neměli čím jist), druhá hrůza se týkala kvality a množství jídla - panenka pripalena, vývar bez chuti, zelňačka plavala v oleji. Vše bez chuti. Za v průměru 160,- Kč za hotovku, děs běs. Třetí hrůza bylo nádobí - špinavé skleničky jsme museli reklamovat, špinavé misky na polévku, ...

Veliké zklamání a určitě NEDOORUČUJI !!!

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli kolmanv.
Recenzováno: 10. července 2018

Dobré víno u cimbálové muziky, obsluha (konkrétně 2 mladí muži) velmi příjemná, jídlo průměrné, ale dobré...a perfektní atmosféra! Jediné, co kazilo skóré, byli brigádníci obsluhující na zahrádce. Jinak příjemná návštěva

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli ecm279.
Recenzováno: 5. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci mimo sezónu, neměli jsme velká očekávání, ale výsledek úžasný, supr obsluha, ochotná, v obraze, dostali jsme navíc domácí chléb, dip k masu...hovězí steak jedním slovem skvělý, asi jsme lepší nejedli, klasická krkovička perfektní...prostě jsme čuměli...vřele doporučujeme a děkujeme za skvělou večeři

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli 757adamt.