Recenzováno: 16. února 2019 prostřednictvím mobilu

Na dovolené jsme byly s mamkou v září 2k18, hotel plný Poláků a Čechů. Jídlo se stále opakovalo a nebylo nic moc. Pokoje sice každý den čisté, ale jeden den byla bouřka a celý pokoj nám to vytopilo, protože neměli funkční vývod. Pláž rozhodně nebyla blízko, jak uváděla CK, za to byla v celku přijatelná. Jako jediné + mohu uvést jen kočičku, která se s náma skamarádila a večer k nám chodila spát na volnou postel

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Alice Š.
Recenzováno: 12. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Pokoj jsme měli vedle sklepa kde behali obrovský krysy, na recepci nám odmítli vyměnit pokoj, takže nic moc.. jídlo dobrý, ale občas se opakovala ta sama jídla.. lidi v restouraci a za barem moc příjemný, komedianti, takže se zaručeně pobavite bazén taky v poho ;) my to kupovali celkem pod cenou v last minute, takže jsme byli celkem spoko(až na ty krysy)

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli 159nicolb.
Recenzováno: 15. září 2017

Pokoj v přízemí vedle kuchyně otřesný. Smrad, terasa nepoužitelná a v koupelně pouze vanička u sprchového koutu. Místo skříní pouze jedna tyč - a to šlo o pokoj pro 4 osoby. Slušně jsme požádali o výměnu pokoje a bylo nám vyhověno, nový pokoj v 1 patře oproti prvnímu skvělý. Sice opět vedle kuchyně, tak nešlo větrat. Jídlo horší průměr. Shrnování zbytků jídla do koše jak ve školní jídelně. Nápoje v plastových kelímkách chutnali hodně chemicky. Bazén už má nejlepší léta za sebou. Personál většinou milý. Poloha pro nás ideální - nikde nebylo daleko a byl tam klid.

Datum pobytu: září 2017
2  Poděkujte uživateli Pajka2017.
Recenzováno: 21. července 2017

Naše dovolená se uskutečnila v termínu od 23.6 do 30.6. 2017. Se vším jsme byli naprosto spokojeni. Tento hotel se nachází v příjemném prostředí a jde o hotel rodinného typu, což pro nás bylo naprosto vyhovující. Ubytovaní jsme byli ve dvoulůžkovém pokoji, ve kterém se nacházel i prostorný balkon, oddělený posuvnými dveřmi. Pokoj byl prostorný a bylo vidět, že je nově zrekonstruovaný. Každý den byl náš pokoj krásně uklizený. Strava v tomto hotelu byla opravdu vynikající. Na snídani, u oběda i u večeře, jsme měli na výběr z několika druhů jídla. Určitě si zde každý najde to, co má rád. Hotelový personál byl velice milý, příjemný a ochotný. Jelikož je tento hotel menší, není zde tolik hluku. Příjemným zpestřením v tomto hotelu byli i animátoři od CK, kteří vymýšleli program nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pláž je písčitá a nachází se nedaleko hotelu (cca 5 minut chůze). Moře bylo příjemně teplé a čisté.

Datum pobytu: červen 2017
3  Poděkujte uživateli CervencovaJ.
Recenzováno: 20. července 2017

Po nočním příletu nás přivítal recepční a dostali jsme pozdní večeři s klíčemi od pokojů. K našemu milému údivu nás ubytovali v jednom ze čtyř bungalovů, o kterých jsme neměli ponětí, a které jsou mimo hlavní budovu, avšak jen přes travnaté hřiště na volejbal.Takže pro nás a naše dvě malé děti ideální, byl tam naprostý klid, bungalov prostorný a žádná palanda (jak bývá zvykem), ale dvě samostatná lůžka. Jídlo bylo chutné, sice se dosti opakovalo, ale nevadilo. Dostatek zeleniny, salátů, ovoce i dezertů. Každou sobotu bývá k večeři řecká kuchyně (gyros, pita chléb, hranolky, souvlaky), dětské menu bylo vždy (hranolky, rybí prsty, kuřecí řízečky). Personál občas nestíhal uklízet stoly. Dopolední svačiny byly na baru u bazénu, zmrzlina od 10 hodin, odpolední také, ale nejčastěji byly obložené housky, což na odpoledne k moři v horku nebylo ideální, ale mohlo se při snídani odnést cokoliv, takže my si nandali do boxu pro děti sušenky, buchty, prostě cokoliv. Úklid byl denně, avšak pouze ustlali a zametli, koupelnu nám za celý pobyt neuklidili, byla plná mravenců. Ručníky a ložní prádlo nám vyměnili 1x za celý pobyt (12 nocí). Na pláž kousek, ale ve vodě plavala hodně tráva, což dětem vadilo a úplně písčitá také nebyla, tak jsme chodili na vedlejší cca 7 minut pěšky. Tam byla voda čistší, krásný písek, ale byla hodně přelidněná, slunečníky za 4 eura na osobu. Ale když se plavalo dále a potápělo, bylo vidět, jak je moře špinavé, hodně odpadků na dně. Do centra Faliraki 10 minut a tam to žije, spousta obchodů. které lákají turisty, usměvaví řekové, moc fajn. Co bych vyzdvihla byla práce českých animátorů, bylo vidět, že je to s dětmi opravdu baví a děti to bavilo s nimi. Přes den tvořili, večer měli obden dětskou diskotéku, mimochodem vždy fantastickou! Přes den pořádali všelijaké soutěže a aktivity pro děti i dospělé. Celkově hotel takový ten řecký průměr, v pokoji sem tam pavučina, působili na mě dojmem, že nemají potřebu se přetahovat o turisty. Jinak ale večer klid, bar byl otevřen do 23:00. Záměrně jsme volili termín dovolené začátkem července a udělali jsme dobře. Zpočátku klid, ale pak začali najíždět Poláci a Němci, takže opět ráno trapně hodili na lehátka u bazénu ručníky a přišli klidně až odpoledne, tudíž téměř bez šance na lehátka. Dále začali popíjet alkohol uz v 11 a odpoledne byli značně hluční, až otravní, klidně se naložili do dětského bazénu se skleničkou, takže jsme nakonec byli rádi, že náš pobyt už končí.

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Jana T.