Recenzováno: 14. srpna 2019

Tento hotel je vhodny tak pro duchodce kteri vemou sebou vnoučata.Pokoje male ciste klima ok takže na přespaní dobre.Jidlo strasne zavodní jidelna kde se vše neustale opakuje snidaně katasrtofa a to opravdu my snime věe ale pri 11denním pobytu opravdu 5den nevite co snidat.Obedy slabší a to co se nesnedlo na oběd bylo na večeri.Ovoce pouze meloun,jablka,nektarinky.Na svacínku houska ze snidane se salamem,svačina před veceri pouze sušenky.Zrmrzlina hnusna a pouze venku u baru.
Jinak obsluha ok nej byli ANIMATORI ALEXANDRIE bez nich by to byla uplna hruza aspon se deti zabavili.
Bazen naprosta katasrofa hnusny kalny a teply odporně za celou dobu co jsme tam byli se ani nefiltroval opravdu hnus.
Jinak mesto kousek to same i na plaz,plaže jsou pěkne ale musite jit dal Lehatka na plazi 10Eur na celem Rhodosu ale da se vzdy lezet bokem..A nejlepsi je pujcit si auto primo od borce co sedi v hotelu jeden den 35EUR vice dni 30EUR a opravdu ostrov projed to teprve uvidite krasu.Kdybych měla byt 11dni pouze u hotelu bazenu a mistnich plazi tak bych asi umřela!!!!!!!!!!!!!!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli marketa2207.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel 3* čistý. Každý den úklid na pokojích, toaletní potřeby na pokoji. Klimatizace a v tom letním počasí je důležitá. Po příjezdu (přílet jsme měli v noci) nemusíte hned platit taxu za pobyt, ale až na druhý den, což je příjemné. Po příletu jsme dostali neútulný a malý pokoj, na recepci se paní omlouvala a jak bylo možné hned nám pokoj vyměnila za krásný, prostorný. Velmi vstřícná recepce. Hotel měl plno, což se dá pochopit. Milí a laskavý personál vám ochotně pomoci. Kuchyně úžasná. Plno jídla, výběr z různých druhů jídla. Ochutnali jsme řecké speciality , ryby, škeble atd. Kdo nechtěl měl každý den na výběr z klasických jídel. Kuchaři se velmi snažili a moc si toho vážíme. Bazén příjemný, bar u bazénu. Kousek od moře cca 250m, a hlavně aspoň se člověk i prošel.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mikesova.
Recenzováno: 7. července 2019

Bazén špinavý...jídlo špatné...nápoje chemické...pokoj čistý,ale neustále něco nefungovalo-klika,klimatizace..velmi často vypadávala elektrika...všude krysy..personal znuďený a když se Vám něco nelíbí,tak i drzý...delegátka to samé...jediné plus je animační program pro děti...nedoporučuji tento hotel!!!

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Cinc84.
Recenzováno: 16. února 2019 prostřednictvím mobilu

Na dovolené jsme byly s mamkou v září 2k18, hotel plný Poláků a Čechů. Jídlo se stále opakovalo a nebylo nic moc. Pokoje sice každý den čisté, ale jeden den byla bouřka a celý pokoj nám to vytopilo, protože neměli funkční vývod. Pláž rozhodně nebyla blízko, jak uváděla CK, za to byla v celku přijatelná. Jako jediné + mohu uvést jen kočičku, která se s náma skamarádila a večer k nám chodila spát na volnou postel

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Alice Š.
Recenzováno: 12. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Pokoj jsme měli vedle sklepa kde behali obrovský krysy, na recepci nám odmítli vyměnit pokoj, takže nic moc.. jídlo dobrý, ale občas se opakovala ta sama jídla.. lidi v restouraci a za barem moc příjemný, komedianti, takže se zaručeně pobavite bazén taky v poho ;) my to kupovali celkem pod cenou v last minute, takže jsme byli celkem spoko(až na ty krysy)

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli nicolabernklauova.