Recenzováno: 30. srpna 2019

Hotel je malý 80 pokojů z toho 80% tvoří Češi a Slováci. Pokuje jsou malé a koupelna velmi malá. V koupelně je malé umyvadlo a když si sednete na wc, tak máte nohy ve sprchovém koutě. Úklid probíhal každý den.
V suterénu byl cítit silný zápach z odpadu, my jsme měli naštěstí pokoj v prvním patře. Restaurace je spíš samoobslužná jídelna, bývá tam přes den velké horko. Výhodou je, že zde nejsou žádné fronty a dá se sedět i venku. Z počátku 11 denního pobytu byla strava celkem dobrá,
během pobytu se však zhoršovala, jídlo bylo často bez chuti nebo byl výběr velmi omezený. Asi nejvíce mě naštvalo, že do bufetu dali nektarinky které byly všechny shnilé. Chápu Řecký přístup, který je jiný, chápu i to, že vše je závislé na kategorii hotelu, ale co je moc, to je moc.
Vůbec jim často docházelo jak jídlo, tak i alkohol na baru v rámci all inclusive. Je zajímavé, že další dva sesterské hotely Evita tyto problémy neměly.
Vše naštěstí vykompenzoval animační tým, který zvýšil celou atraktivitu pobytu a opravdu se snažil.
Pěkná písčitá pláž je blízko hotelu.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli dovolena11111.
Recenzováno: 27. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Tento hotel se nachází pár minut od centra Faliraki. Je to rodinný hotel s příjemnou recepční a zaměstnanci. Pokoje jsou malé a čisté s denním úklidem. Personál se snaží nicméně je to stále hotel odpovídající ceně. Vše je v klasickém středomořském stylu. Na preciznost se tedy moc nedbá. Například klimatizace sice chladí nicméně protéká, což je prý normální. Kuchyně je opravdu pro velmi nenáročnou klientelu. Jídla jsou sice chuťově dobrá nicméně člověk jí i očima. Tady to však připomíná školní jídelnu. Konečně i prostory pro podávání a konzumaci jídla se jen těžko dají nazvat restaurací, je to prostě jídelna. Bazén je pěkný ale mohl by jej někdo vyčistit. Co se inclusive týče odpovídá ceně pobytu. Reálnou Coca colu či džus nečekejte. Zmrzlina chemického typu také nic nepřidá. Prostě je to posun z kempu v Chorvatsku do jakoby hotelu v Řecku. Nicméně pokud plánujete být na pláži nebo po výletech je to srovnatelné s rbnb s bonusem jídla, které poživatelné je. Animační tým hodnotit nemohu neb jsme jejich služeb nevyužili. Pokud jste zvyklí na kemp či "hotel" u Berounky budete spokojeni.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Vlasko77.
Recenzováno: 14. srpna 2019

Tento hotel je vhodny tak pro duchodce kteri vemou sebou vnoučata.Pokoje male ciste klima ok takže na přespaní dobre.Jidlo strasne zavodní jidelna kde se vše neustale opakuje snidaně katasrtofa a to opravdu my snime věe ale pri 11denním pobytu opravdu 5den nevite co snidat.Obedy slabší a to co se nesnedlo na oběd bylo na večeri.Ovoce pouze meloun,jablka,nektarinky.Na svacínku houska ze snidane se salamem,svačina před veceri pouze sušenky.Zrmrzlina hnusna a pouze venku u baru.
Jinak obsluha ok nej byli ANIMATORI ALEXANDRIE bez nich by to byla uplna hruza aspon se deti zabavili.
Bazen naprosta katasrofa hnusny kalny a teply odporně za celou dobu co jsme tam byli se ani nefiltroval opravdu hnus.
Jinak mesto kousek to same i na plaz,plaže jsou pěkne ale musite jit dal Lehatka na plazi 10Eur na celem Rhodosu ale da se vzdy lezet bokem..A nejlepsi je pujcit si auto primo od borce co sedi v hotelu jeden den 35EUR vice dni 30EUR a opravdu ostrov projed to teprve uvidite krasu.Kdybych měla byt 11dni pouze u hotelu bazenu a mistnich plazi tak bych asi umřela!!!!!!!!!!!!!!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli marketa2207.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel 3* čistý. Každý den úklid na pokojích, toaletní potřeby na pokoji. Klimatizace a v tom letním počasí je důležitá. Po příjezdu (přílet jsme měli v noci) nemusíte hned platit taxu za pobyt, ale až na druhý den, což je příjemné. Po příletu jsme dostali neútulný a malý pokoj, na recepci se paní omlouvala a jak bylo možné hned nám pokoj vyměnila za krásný, prostorný. Velmi vstřícná recepce. Hotel měl plno, což se dá pochopit. Milí a laskavý personál vám ochotně pomoci. Kuchyně úžasná. Plno jídla, výběr z různých druhů jídla. Ochutnali jsme řecké speciality , ryby, škeble atd. Kdo nechtěl měl každý den na výběr z klasických jídel. Kuchaři se velmi snažili a moc si toho vážíme. Bazén příjemný, bar u bazénu. Kousek od moře cca 250m, a hlavně aspoň se člověk i prošel.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mikesova.
Recenzováno: 7. července 2019

Bazén špinavý...jídlo špatné...nápoje chemické...pokoj čistý,ale neustále něco nefungovalo-klika,klimatizace..velmi často vypadávala elektrika...všude krysy..personal znuďený a když se Vám něco nelíbí,tak i drzý...delegátka to samé...jediné plus je animační program pro děti...nedoporučuji tento hotel!!!

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Cinc84.