Recenzováno: 8. července 2019

První den problém s rodinným pokojem byl vykompenzován okamžitým přidělením dvou náhradních pokojů v 8 hodin místo ve 14.hodin. Snídaně pořád stejné, ale bohaté. Večeře bez problémů. Nechápu, kdo jaké měl problémy s personálem, ale všichni milí a vstřícní / rodinná atmosféra/ Cesta k moři nikoliv 350 m, ale cca 1km po dlouhé betonové cestě - se 3 dětmi docela náročné. Zázemí Hotelu pravdivé s popisem CK. Překvapení v TV 3 české kanály . hotel je téměř v centru kousek od hlavní třídy cca 3 minuty . Vedle hotelu menší hotel se skvělou domácí KUCHYNÍ a ihned vedle další rodinný podnik Super market ...smíšené zboží . Balík vod 2,30 E pivo v plechu 1,40E, kol 1,5 L 1,70e.. Hotel je v klidné poloze doporučujeme pro rodiny s Dětma . Celkově velmi spokojeni !

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Radek Š.
Recenzováno: 12. září 2018

Příjemný hotel na klidném místě. Pokoj pěkný, koupelna malá, ale nevadilo. Klimatizace za poplatek- využili jsme ji. Jídlo nám chutnalo. Personál milý. Okolí hotelu a bazén se nám také líbil. Na pláž asi 500 m, ale nikam jsme nespěchali, takže v pohodě. Pláž dlouhá, písečná. Někde hodně plná, my jsme si našli klidné místo. Hodně foukalo, takže jsme museli využít slunečníky za poplatek. 10 euro. Ty obyčejné hodně lítaly a lámaly se. Faliraki je večer hodně rušné. Je to dlouhá ulice lemovaná obchody a restauracemi s dost velkým provozem. Na příjemnou procházku nic moc. Jen jednou jsme se prošli až k přístavu s malým kostelíkem. Do hotelu ale hluk nedoléhá. Je zde dobré autobusové spojení jak do Lindosu, tak Rhodosu i na okolní pláže jako Anthony Quinn nebo Traganau - tam se nám moc líbilo, jeli jsme na ni dvakrát. Byla zde i velká nabídka výletů. Využili jsme Údolí motýlů. Pokud si člověk nechce půjčovat auto, tak i autobusem nebo lodí se dá v pohodě cestovat. Rhodos i hotel se nám líbil, klidně bych se tam vrátila. Jen jsou asi hezčí místa než Faliraki.

Tip ohledně pokoje: všechny pokoje jsou klidné
Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Alena K.
Recenzováno: 11. září 2018

Rhodos, Gretian Fantasia: Jela jsem prvně do Řecka a hned zklamání. Hotel je sice částečně zrekonstruován, pro přespání stačí, ale zklamáním bylo, že pláž není avizovaných 350 m, ale dobře 900 m čili 15 minut ostré chůze. Polopenze v hotelu opravdu dost chudá, snídaně nechutné, 12 dní stejná nabídka nejlevnějších salámů, sýra a ředěný jogurt. Nabídka ovoce v plné sezoně znamenala olezlý nakrájený meloun a nakrájené banány (aby si někdo nevzal náhodou banán na pláž sebou). Z večeře se dalo sice něco vybrat, ale nečekejte dobré řecké jídlo. V recepci seděl nepříjemný starší pán, který hlavně hlídal, abyste si něco z toho děsného jídla neodnesli sebou. U pokoje naprosto prázdná kuchyňka, jen s dvěma skleničkami. Kdyby tam dali varnou konvici a dva hrnečky, to by je určitě zruinovalo....Hotel také vypadá jinak než na fotkách, není bílý, ale barevný. je to podružnost, ale chtělo by to aktualizovat fotky hotelu...moc nedoporučuji

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli mi20182018.
Recenzováno: 21. srpna 2018

Měli jsme krásný zrekonstruovaný pokoj s balkonem s krásným výhledem. Sprcha byla sice malá, ale na rychlé vysprchování úplně stačí. Koše vynášeny denně, mýdlo a toaletní papír pravidelně doplňovali a povlečení a ručníky vyměněny 2x za pobyt. Jídlo bylo vynikající. Široký výběr pro každého a stále bylo doplňováno, takže nebyl problém, když jste přišli na jídlo později. Každý den bylo na výběr něco jiného. Personál byl velice příjemný a se vším pomohli. Na hotelu je možnost si půjčit na pláž slunečník, ale využili jsme ho jen párkrát, jelikož bylo docela větrno. Okolí hotelu klidné - hned u hotelu menší supermarket a necelých 10 min od hotelu větší obchod. Nedaleko hotelu je i autobusová zastávka s pravidelnými spoji do hlavního města a do Lindosu. Pláž byla taky bez chyb - čistá, spoustu místa na vlastní deku a do moře postupný vstup. Celkově jsme si náš pobyt zde užili a pokud se na Rhodos znovu vydáme, tak určitě do tohoto hotelu.

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli RiaST25.
Recenzováno: 16. července 2018

RHODOS-penzion Fantasia
Ubytování: Krásný pokoj s balkonem, koupelna, malá kuchyňka s malou ledničkou. Nádobí jenom 2 skleničky, 2 hrnečky, je potřeba si vzít něco s sebou. My měli plastové nádobí a příbory, hodilo se to. Nepočítejte s varnou konvicí, není. V koupelně je nutno počítat s tím, že po vysprchování je voda všude, ale odteče kanálkem uprostřed místnosti. Uklidili nám pokoj v půlce pobytu, nově povlékli, jinak koše vysypávají denně. V pokoji je televize a je možno sledovat i české programy, Novu, čt24, sport a někde měli i čt1. Je možno si zaplatit klimatizaci, ale my ji nepotřebovali. Pokud potřebujete Wi-Fi, pak je za poplatek asi 2 eura, taktéž trezor je za poplatek. Bazén u penzionu je moc krásný, lehátka jsou bez poplatku.
Pláž - je asi 500 m od penzionu, je písčitá a krásná, moře čisté, jsou tam WC a sprchy, lehátka jsou k dispozici za 5 euro na osobu a den, případně za 5.50 euro s pitím. Protože je to veřejná pláž, tak si můžete deku a pod. hodit kam chcete.
Strava: Jídlo je v penzionu dobré, je možnost si vybrat z několika jídel, myslím, že si vybere každý i vegetarián. Snídaně jsou bohaté, jogurt, müsli, křupinky, džus, tonik, voda, mléko káva čaj, kakao, teplá snídaně (párky, vajíčka), šunka, sýry, feta, zelenina, ovoce
Večeře: Maso vepřové, kuřecí, vinné listy plněné, slávky, lečo, saláty a to různé, polévka, sladké zákusky, ovoce. K večeři si platíte pití, malé pivo např. stojí 2 euro.
Do centra Faliraki je kousek, celou noc to tam žije, obchody, restaurace, italská zmrzlina, frapé apod.

Datum pobytu: červenec 2018
3  Poděkujte uživateli klimovamarketa.